AKCIE – ponuka na nákup, ktorá sa neodmieta alebo ako (NE)NELETIEŤ

Obchodné spoločnosti s pobočkami po celom svete zhromažďujú osobné dáta o zákazníkoch. To je fakt. Nie preto, žeby chceli zneužiť dôveru zákazníkov, ale ponúknuť im najvhodnejšie výrobky. Ponuka šitá na mieru podľa vkusu a chuti zákazníka je tým pravým orechovým. Kto by odolal vhodne zvolenej a ponúknutej veci podľa jeho predstáv? Presne vďaka tomu a rôznym akciám a zľavám nás obchodníci lákajú na nákup práve u nich.

Vaše údaje nie sú v bezpečí

Obchodníci zbierajú údaje o zákazníkoch a ich požiadavkách ako sa len dá. Sú to najčastejšie obľúbené zákaznícke karty, vďaka ktorým získavajú asi najviac informácii o svojich zákazníkoch. Inde zbierajú údaje napríklad pomocou rôznych súťaží, buď v predajniach alebo na internete. Tu sa už zdá byť najlepšou voľbou len sledovať akcie a zľavové kódy, pri tých sa nemusíte registrovať a viete tak ušetriť.

Kedy si dať pozor na svoje údaje

Schválne uvedieme jeden príklad za všetky. Koľkokrát ste sa do súťaže zapojili a pritom poskytli svoje meno, email, možno aj adresu alebo ďalšie informácie? Vďaka tomu si rozširujú svoju databázu, ktorú ďalej využívajú na rôzne marketingové účely. Určite to poznáte, zazvoní telefón alebo príde email, že na vás čaká výhodná ponuka k nákupu, ktorá sa len ťažko odmieta.

Len overené a známe obchody

Ak už nákup, tak nech samozrejme ušetríte čo najviac, ale len v dobre známych a overených obchodoch! Pri nákupe cez internet viete ušetriť vďaka zľavovým kupónom z KuponyZdarma.sk a to pri každom nákupe. V prvom rade sú tam zľavové kódy k nákupu, ktoré sú ihneď platné a mnoho z nich platí aj na už inak zlacnený alebo akciový tovar. Zapojené sú len dobre známe a spoľahlivé obchody, preto sa nemusíte báť prípadného zneužitie svojich údajov.

Zľava cez web kuponyzdarma.sk môže byť aj v desiatkach eur a okrem zľavových kódov máte k dispozícii aj rôzne špeciálne akcie a tipy na výpredaje. Na stránke sú stovky zliav, obľúbené sú napríklad zľavové kupóny Hej.sk alebo zľavové kódy Notino.sk a pre mnoho ďalších obchodov. Ak by ste si chceli predsa len overiť obchod aj inde, tu odporúčame prehľadnú databázu len overených internetových obchodov na stránkach nákupnej poradne.