Ako kombinovať dámske jarné oblečenie zo šatníka?

Aj vy máte doma preplnený šatník, ale aj napriek tomu neviete, čo si obliecť? Poradíme vám, ako jednotlivé jarné oblečenie v šatníku kombinovať a poradíme vám aj aké doplnky máte vyberať k daným outfitom.

Džínsy a dlhý pletený kardigán

Ak obľubujete džínsy, no už neviete, s čím by ste si ich skombinovali, máme pre vás pár nápadov. Skúste svoje obľúbené džínsy skombinovať s pleteným kardigánom neurálnej farby a s farebným topom s trojštvrťovými rukávmi. Pletený kardigán vás počas chladného rána ochráni pred chladom a poobede, keď už bude teplo, nebudete ovešaná veľkým množstvom oblečenia.

Ak vám býva chladno na krk, kúpte si nákrčník, alebo si kúpte neutrálnu jemnú šatku.

K tomuto outfitu odporúčame skombinovať doplnky kvalitnej značky Tommy Hilfiger a váš outfit bude tip top.

Tenký rolák, sukňa a štýlové pančuchy

Ak vám v skrini visia pekné sukne, nebojte sa ich využiť aj teraz na jar. Odporúčame ich kombinovať s tenkým rolákom vo výraznej farbe a so štýlovými pančuchami vo farbe, v akej máte aj rolák. Napríklad taká kombinácia bordového roláka, sivej sukne a bordových pančúch bude originálna, a to nielen do práce.

Teraz na jar odporúčame vyťahovať áčkové  a púzdrové sukne. Obľúbené sú opäť tvídové sukne. Ak máte takú v šatníku, oblečte si ju. Ak aj nie, nazrite do šatníka vašej mamy. Opäť raz platí, že móda sa vracia.

A čo doplnky? Skúste si nájsť štýlové visiace náušnice a výrazný náramok. Čo sa týka kabelky, uprednostnite lakované kabelky do ruky. Takéto kabelky nájdete v ponuke kožených kabeliek Michael Kors.

K takémuto outfitu sa vám budú hodiť členkové čižmy alebo dámske poltopánky.

Teplákový kardigán, cigaretové nohavice a oversize mikiny

Počesaná teplákovina, z ktorej sa vyrábajú teplákové kardigány, sú v súčasnosti trendy. Ak takéto kardigány máte doma v šatníku, využite ich. Hodiť sa vám k nim budú jednoduché cigaretové nohavice a štýlové oversize mikiny pokojne aj s výraznými nápismi.

Teplákové kardigány sú závislosť. Sú štýlové, mäkučké a zahrejú vás počas chladných jarných rán. Dámy ich dokonca prirovnávajú k obľúbeným erotickým pomôckam, a to už je čo povedať.

Ak ale nemáte takýto kardigán, kúpte si ho. Vo vašom šatníku vám bude robiť spoločnosť aj nasledujúce roky, a to bez toho, aby vyšiel z módy. Teplákový kardigán si vyberajte buď so zapínaním na gombíky, alebo s gumeným opaskom.