Máj 2019 mesačný horoskop

Baran

V máji 2019 sa zahrieva množstvo planetárnych energií, ktoré súvisia s hodnotami a materiálnym majetkom. To uprednostňuje akciu na zlepšenie vašej pozície. Pridajte do svojho portfólia alebo investujte do umenia. Mohlo by ísť o riziko alebo špekulácie, ale neprekračujte to.

Buďte pripravení na potenciálnu prekážku vo svojich financiách, pravdepodobne v dôsledku niečoho, čo ste pri prvom rozhodovaní nebrali pozorne. Máte niekoľko možností na riešenie problému pomocou manažérskych talentov vašej prírody Barana.

Ku koncu mesiaca cítite nutkanie pohybovať sa, spoznávať nových ľudí, navštevovať susedov alebo písať listy. Na krásu, harmóniu a lásku ste citlivejší ako obvykle; čas si ich uvedomiť.


 Býk

Pripravte sa na aktívny mesiac. Obchodné záležitosti by sa mohli riešiť vo váš prospech. Môžete prepracovať svoj šatník, vyskúšať nový účes alebo zbaviť pár kíl. Čím sú vaše zmeny konzervatívnejšie, tým lepšie.

Pod týmito energiami pravdepodobne nedokážete vyriešiť problémy vo vzťahoch. Uložte ich neskôr. Tento mesiac chcete vykonať zmeny v smere života, ale načasovanie môže byť vypnuté. Ďalším potenciálom v tomto mesiaci je, že si budete myslieť, že ste v lepšej pozícii, ako ste v skutočnosti.

Buďte opatrní. Po polmesiaci sledujte svoje výdavky. Získate podporu a povzbudenie od ľudí, ktorí môžu mať osoh. Investujte do vecí krásy, ale najprv urobte dôkladný výskum a vyhýbajte sa tomu, aby ste sa otrhli.

 
 Blíženci

Vzťahové ťažkosti pravdepodobne prídu vo forme mocenských bojov, ktoré sa môžete pokúsiť ovládnuť svojho partnera, možno si myslieť, že je to pre ich vlastné dobro. Zároveň môžete využiť túto bohatú energiu na to, aby ste veľa vykonali; vyhnúť sa tomu, aby ste boli príliš urážlivý. Naučte sa alebo praktizujte akúkoľvek disciplínu kombinujúcu fyzickú akciu s kontempláciou, ako je napríklad jóga alebo bojové umenia tento mesiac. Môžu smerovať náročné energie do konštruktívneho smeru. Využite svoj dar prispôsobivosti na formulovanie nových osobných cieľov.

Neskôr v tomto mesiaci navrhne stretnutie nových ľudí, aktualizáciu šatníka alebo starostlivosť o vaše zdravie. Vyzeráte a cítite sa skvele! Budete priťahovať príjemné zážitky a môžete synchronizovať svoje vlastné nápady s nápadmi iných.

Rak

Tento mesiac, aj keď je to príjemné, môže byť tiež zložité. Mohli by ste hovoriť svoju myseľ a riskovať odcudzenie niekoho, alebo by ste mohli mlčať a vynechať niečo dôležité. Nebude ľahké zistiť, akým spôsobom to pôjde! Udržiavanie všetkého vonku vám dáva lepší záber pri úspechu.

Toto obdobie vám môže spôsobiť problémy, ak sa vaše ego zapojí do situácií. Tento mesiac sa uprednostňuje nezištnosť; spôsobom, ktorý by mohol byť dobrovoľníkom v mene obľúbenej charity vašej spoločnosti. Vítané, ale neočakávané zvýšenie energie prichádza ku koncu mesiaca.

Možno zistíte, že zložitý problém z minulosti má uspokojivé riešenie. Očakávajte ťažké, ale prospešné zmeny vo vašom živote, keď čelíte obmedzeniam. Pozrite sa na to, čo sú, potom sa dostať okolo nich.

Lev

Tento mesiac je skvelým časom pre vopred naplánované aktivity zamerané na hľadanie cieľov alebo akúkoľvek prácu vyžadujúcu iniciatívu. Udržať kontrolu, ale vyhnúť sa príliš asertívne. Môžeš byť v práci na niečom, čo je pre teba veľmi dôležité a konflikt s autoritou je pravdepodobne diplomacia, ktorá ti pomôže plynulejšie napredovať.

Tento mesiac kladie mimoriadny dôraz na vašu kariéru; prínosy spolu s frustráciami. Existuje potenciál na zradenie z neočakávaného zdroja, ale môžu vám ublížiť len vtedy, ak ich necháte. Držte sa morálnej vyvýšeniny a budete zvíťaziť. Potom, čo premýšľal starostlivo, aby múdre zmeny na vaše budúce kariérne ťahy – čo máte v pláne teraz má dobrú šancu pracovať dobre.

Do konca tohto mesiaca vyvrcholí vaše úsilie a zistíte, či ste na ceste k úspechu. Buďte verní!
Panna

Toto časové rozpätie zistí, že ste v kontakte s autoritami, a to bude prínosom pre to, aby ste mali správny postoj. Ak ste doteraz robili správnu vec, získate uznanie a uznanie. Možno si všimli aj akékoľvek minulé previnenia, takže buďte pripravení na prípadné odškodnenie.

Začať nový študijný odbor alebo pokračovať vo vzdelávaní tento mesiac. Cestujte alebo trávite čas s niekým z iného prostredia. Vaše myšlienky sa v mnohých smeroch obrátia k zvýšeniu vedomostí. Rozšírte svoje obzory, zažite nové veci. Neskôr tento mesiac si vás ľudia naozaj všimnú! Budete mať pár dní, kedy budete vyzerať skvele a spolu s vami dobre.

Pretože to netrvá dlho, môže byť ťažké premeniť ho na vašu dlhodobú výhodu, ale teraz sa v ňom vyhrievajte.


Váhy

Začať myslieť vážnejšie o najdôležitejších problémoch v živote. Poctivosť je najlepšia politika v oblasti finančných záležitostí. Buďte si viac vedomí svojich vlastných podvedomých motívov. Tento mesiac by vás mohlo priťahovať štúdium so širokým záberom; diaľková komunikácia a cestovanie majú veľký potenciál pre odmeny.

Vaša myseľ je otvorenejšia a budete môcť lepšie vysvetliť alebo naučiť komplexné koncepty prostredníctvom reči, písania alebo výtvarného umenia. Je dobré brániť svoje presvedčenie a ideály, ale neprotláčajte svoje názory na iných. Vyhnite sa konfliktu v čo najväčšej miere. Namiesto toho vložte svoju energiu do rastu a rozvoja. Vychutnajte si prírodu a outdoorové aktivity.


Škorpión

Komplikácie môžu vzniknúť v rámci dôležitého partnerstva. Požiadavky, ktoré si na seba kladiete, sa môžu zdať reštriktívne a argumenty sú pravdepodobné. Aj keď je to ťažké, situácia vám môže dať väčšiu informovanosť o iných, učí vás, ako byť tolerantní a trpezliví.

Môžete sa ľahko vysporiadať s najhlbšími a najrozšírenejšími témami. Využívajte energiu múdro a teraz pripravte konkrétne plány pre všetky vaše dlhodobé ciele. Premýšľajte o tom, čo chcete päť alebo desať rokov odteraz, potom rozdeliť väčšie ciele do menších prírastkov.

Očakávajte časté interakcie s ľuďmi, či už konfrontačné alebo nie. Ste motivovaní zlepšiť svoj vzťah s najbližšími priateľmi. Chcete to všetko dostať na stôl, dokonca aj problémy, ktoré by ste normálne nechceli prediskutovať. Buďte láskaví a všetko sa ukáže najlepšie.

Strelec

Venujte pozornosť svojim každodenným zvykom; pravdepodobne sa budete cítiť leniví a oddaní. Žiadne skutočné poškodenie, pokiaľ sa necítite vinní! Teraz je skvelý čas vybrať si oblečenie, ktoré z vás robí to najlepšie. Je to dobrý mesiac na to, aby sa veci robili doma aj v práci.

Môžete presvedčiť ostatných na svoju stranu. Viac ako inokedy ste praktický a efektívny; mentálne ostré a jasné. Môžete veľmi veľa uspokojiť z dobre vykonanej práce. Vyhýbajte sa zbytočnému sporu, najmä ak sa týka súpera; kompromisu, alebo sa tejto osobe vyhnúť. Nezabúdajte však, že za niektoré veci stojí za to bojovať! Diskutujte o potlačenom hneve alebo starých zášťách s partnerom.
Kozorožec

Teraz je ideálny čas na dovolenku, najmä ten, ktorý zahŕňa vaše obľúbené hobby. Ak sa nemôžete dostať preč, zostaňte vo voľnom čase s kreatívnymi aktivitami, zábavou alebo hrami na ihriskách. Akonáhle si pokryješ svoje povinnosti, oslavuj! Očakávajte finančné oneskorenia v tomto mesiaci.

Mohli by ste sa stať zmätení a netrpezliví na to, ale postarajte sa o to skôr, než urobíte akékoľvek väčšie zmeny; mohlo by to byť, že tieto energie vytvárajú ilúziu problému, kde nikto naozaj neexistuje! Môže priniesť ďalšie obmedzenia a prekážky. Stáva sa to pre všetkých z nás, takže to nenechajte sa dostať dole!

Medzitým, pretože sa cítite tak rozsiahle, budete v pokušení otestovať svoje šťastie, ale vyhnúť sa ťažkému riskovaniu. Ťažká práca a disciplína aplikovaná na podnikateľské podniky prinesie najviac odmien.
Vodnár

Cítite nutkanie vytvoriť pevný základ a vaše záujmy sa sústreďujú na domov a rodinu. Nehanbite sa a netolerujte, aby ste sa s vami sťažovali. Strávte čas sami a opýtajte sa sami seba, či ste rozumný. Váš postoj je vo všeobecnosti optimistický. Riešenie niektorých projektov, ktoré ste odkladali.