Ako si vybrať zavinovačku pre bábätko?

Potrebujete výbavu pre bábätka a najmenšie deti? Určite budete potrebovať aj zavinovačky.

Na výber je množstvo zavinovačiek, ale nie všetky sú dobrou voľbou pre začiatočníkov. Prečo? Tkaný obal umožňuje pri správnom použití dosiahnuť ergonomicky správnu polohu. Podporuje chrbticu dieťaťa a vytvára optimálne podmienky pre vývoj bedrových kĺbov. Tkaná zavinovačka je najuniverzálnejší nosič.

Ktorá zavinovačka bude najlepšia?

Detská zavinovačka by mala byť vyrobená z kvalitných materiálov. Mala by mať tiež pekný vzor, aby sa vám a vášmu dieťaťu vzor páčil. Vyberte si preto zavinovačku, ktorá vyhovuje vášmu štýlu. Samozrejmosťou by malo byť, že látka, z ktorej je zavinovačka vyrobená bude bezpečná. Tkanina by nemala obsahovať žiadne toxické chemikálie alebo ťažké kovy.

Zavinovačku detičky rýchlo zašpinia. Nezabudnite preto, že zavinovačku budete často prať. Preto si vyberte aj odolnú látku, ktorú je možné prať v práčke.

Zavinovačka Lulu Baby Bambi

vlnená zavinovačka

Jedna z najobľúbenejších zavinovačiek. Vyrobená z jemnej certifikovanej bavlny. Je odolná a mimoriadne praktická. Pre bábätko poskytuje úžasný komfort, čo je zárukou dobrého spánku.

Mušelínová zavinovačka Svetlá Ružová

mušelinová zavinovačka pre bábätká

Antialergická zavinovačka je určená detičkám, ktoré majú alergiu, alebo ak chcete predchádzať prípadným zdravotným komplikáciam. Zdravá a bezpečná antialergická zavinovačka ponúka potrebný komfort a kvalitu.