Čo je priateľstvo plus?

Priložené žiadne struny, nazývané aj „priatelia s výhodami“, výhody priateľstvo s známosti pravidelnom sexe by sa pripojiť. Tento model nie je ani na úrovni vzťahu, ale je to o triviálne záležitosť.

Klasicky je priateľstvo plus kombináciou dvoch ľudí, ktorí si navzájom dlho udržiavajú priateľstvo. V priebehu času prichádza sexuálna zložka, ktorá zabezpečuje takzvaný „plus“.

má zásadný význam pre priateľstvo a navyše je, že priateľstvo je udržiavaná a ďalšie veci je potrebné urobiť spoločne, aby tým blíži veľkosti. Z prístroja „Odísť z priečinka Friendzone“ preto nie je žiadna otázka.

Sexuálna zložka je prakticky prežívaná ako extra úroveň každú chvíľu, bez toho, aby ste zmenili niečo o vašom priateľstve. Povedz: pocity alebo záväzky z toho nevyplývajú!
Výhody priateľstva Plus

    Napriek tomu, že má sex s dobrým priateľom, zachová sa priateľstvo
    Pravidelný sex s už známym človekom
    Žiadne dodatočné údaje nie sú potrebné pre jednu noc alebo záležitosti
    Keďže sa nestretávate príliš často, existuje určité napätie a sviežosť vo vašom priateľstve, ktoré je ďalej zapálené pohlavím

Nevýhody priateľstva Plus

    Nenahrádza vzťah
    Môže zmeniť priateľstvo alebo ho natrvalo ohroziť
    Môžu vzniknúť pocity a je ťažké oddeliť úroveň medzi priateľstvom a pohlavím
    Vyžaduje tiež veľa komunikácie a jasné pravidlá

Na papieri, priateľstvo plus zvuky super jednoduché a nekomplikované! V praxi však môže byť ťažké.

Iba vy môžete zistiť, či model funguje pre vás a pre priateľa a či stojí za to, aby váš pravidelný sex potenciálne otestoval vaše priateľstvo.

Jedna nevýhoda: Možno, že jeden z vás má už pocity alebo je v láske a dúfa, že dlhodobý vzťah? Aby ste minimalizovali takéto konflikty, potrebujete jasné pravidlá pre vaše priateľstvo Plus!
3 pravidlá pre priateľstvo Plus
1. Žiadne maznanie, spanie a malé komplimenty:

, Takže sa nepohybujú príliš veľa z „Friend Zone“ von, nemali by ste okrem skutočnosti, že budete mať čas sex zmení len málo. Začnite odteraz sa drží za ruky beží ulicami a nedele dohromady prítulný na gauči Titanic pozrieť …

Takáto blízkosť spôsobí uvoľnenie oxytocínu (mazacieho hormónu) a čoskoro sa pýtate sám seba: „Čo je to medzi nami?“ Takisto nemá zmysel zaspať sa po sexe spolu. Komplimenty ako „Dáme veľký pár“ možno jednoznačne pochopiť, a preto je treba sa im vyhnúť.
2. Otvorene komunikovať:

V čase, keď ste spolu spali prvýkrát, mali by ste si pohovoriť o tom, čo to znamená pre vás a ako chcete postupovať v budúcnosti. Možno to necháte. Ak ste sa obaja tešili a súhlasíte s tým, že neohrozí váš priateľský vzťah – odteraz budete mať priateľstvo plus!

Ale aj toto by malo byť schopné kedykoľvek sa vrátiť k normálnemu priateľstvu, ak si to jeden alebo obaja prajú. Samozrejme je tiež možné, že obaja z vás cítiť viac fit, a preto by ste mal sex so sebou. Potom by ste mali tiež zvážiť perspektívu zdieľaného vzťahu.