Mesačný horoskop na jún 2019

Horoskop Barna jún 2019 (21. marec – 19. apríl)

Tento mesiac ste nepriamo požehnaný Slnkom v Blížencoch. To znamená podporu z diaľky s duchovnými vhľadmi. Duchovné postrehy sú od Neptúna podporované aspektom Slnka a vášho znamenia. Nie je veľa čo povedať, pretože Aries je prázdny z planét.
Baran Budhisti milujú byť motivátormi. Žiadne priame planéty vo vašom znamení neznamenajú hľadať pomocníkov na plnenie úloh. Ak si myslíte, že príliš nezávisle môžete zlyhať. Pamätajte, že sme plne závislí od sveta, nie nezávisle od seba.


Horoskop Býk jún 2019 (20. apríl 20)


Tento mesiac Venuša beží v Taurus. Takže láska, náklonnosť, teplo a sex vás ovplyvňujú. Žiadna z nich nemusí byť problematická. Ak máte pozitívnu myseľ a prospešné a dobré úmysly, potom všetky tieto aktivity môžu vytvoriť pozitívnu karmu. Udelený sex môže byť svetskou aktivitou, ale ak to robíte z lásky k svojmu partnerovi, je to pozitívny vzťah. Väčšina z vás sú laickí praktizujúci, takže vezmite všetky časti svojho života a vložte ich do svojej praxe.
Budhisti Taurus milujú byť uzemnení a praktickí. Tento mesiac sa pozrite na svoju tvár, aby ste videli vady. Nepozerajte sa na iných, je to príliš jednoduché a nikdy nikomu neprospeje, ak nemáte silný empatický súcit.


Horoskop Blíženci  jún 2019 (21. máj – 20. jún)


Tento mesiac je mesiac narodenín. Nezabudnite poslať darček svojim rodičom, aby vám poďakovali za telo, ktoré v súčasnosti máte. Aj keď zomreli, urobte nejakú meditáciu a pošlite im dobrú energiu v novom znovuzrodení. Mesiac začína veľkou intuíciou a bude trvať celý tridsať dní. Neptún beží pozitívne so zreteľom na Slnko a vaše znamenie. Silné pocity mohli prísť v posledných 10 dňoch, keď Slnko beží oproti Plutu. To je dobré pre vieru a oddanosť. Len si dávajte pozor na to, že ste príliš neústupní voči vašim želaniam.

Horoskop Rak jún 2019 (21. jún – 22. júl)

Tento mesiac je naďalej dobrý. Mercury beží vo vašom Sign a je podporne umiestnený s Uranus a Jupiter. Moc, ktorú ste mali minulý mesiac, je menej (z astrologickej stránky vecí), ale schopnosť pracovať dobre je tu stále.
Budhisti z rakoviny zvyčajne pracujú s pocitmi. Tento mesiac je vhodný čas zamerať sa na pracovné miesta, ktoré je potrebné urobiť. Máte astrologickú podporu, aby ste mohli jasne premýšľať o veciach, takže už neváhajte.


Horoskop Lev jún 2019 (23. júl – 22. august)


Tento mesiac ste energia energie. Saturn a Mars sú spolu celý mesiac a cítite veľa schopností. Dávajte si pozor na to, aby ste boli príliš intenzívni. Dôvodom je, že ste odhodlaní a schopní, aby ste správne využili citlivosť a rovnováhu. Rovnováha je kľúčovou otázkou v živote. Udržujte svoju bódhisattvu v rovnováhe medzi samsárou a nirvánou.


Horoskop Panna jún 2019 (23. augusta – 22. septembra)


V tomto mesiaci nemáte žiadnu priamu stimuláciu. Preto buďte šťastní, robte dobré skutky a zbierajte pozitívnu karmu. Všetci potrebujeme obrovský bankový účet pozitívnej karmy. Táto dobrá energia pomáha uľahčiť všetky naše činy, či už svetské alebo božské.
Budhisti Panny robia veci riadnym spôsobom. Tento mesiac je vaša energia uvoľnená a zadarmo. Buďte opatrní, aby ste neboli impulzívni. Vždy sa snažte o rovnováhu nadšenia s múdrosťou.


Horoskop Váhy jún 2019 (23. september – 22. október)

Tento mesiac je podpora z diaľky. Slnko, Neptún, Mars a Saturn pomáhajú zo svojich pozícií okolo zverokruhu. Môžete mať nejaké dobré postrehy, pretože Neptún je dobre umiestnený. V podstate idú pomaly a sú pozitívne. Veci budú fungovať v pohode.
Budhisti Libry udržujú život v rovnováhe. Tento mesiac je všímavý, pozitívny a užitočný. Kvality, ktoré sú ľahké pre Slnko Libra.


Horoskop Škorpión Jún 2019 (23. október – 21. november)


Tento mesiac ste plný energie a lásky. Venuša je priamo naproti Jupiteru a Jupiter beží vo vašom znamení na nejakú dobu prísť. Preto buďte milujúci a milí, ale vyhýbajte sa očakávaniam. Saturn a Mars prídu na námestie Jupiter a potom sa vaša energia môže poškodiť problémami kontroly.
Štír budhisti sú vášniví. Tento mesiac nasleduje vaše pozitívne túžby. Len si dávajte pozor na to, čo robíte, pretože túžba môže byť problematická, ak s ňou bežíte príliš rýchlo.


Vodnár júnový horoskop 2019 (22. november – 21. december)

Pocity sú stále dôležité, pretože Pluto je vo vašom znamení pre nadchádzajúce roky. Tento mesiac máte Slnko v opozícii, hoci po pätnástom mesiaci. To znamená, že vaše pocity sú silné, ale máte pocit, že vás príliš ďaleko na poli. Midmonth je najhorší čas pre tento pocit, takže by ste mali urobiť nejakú tichú meditáciu, aby vaše pocity zostali pod kontrolou. Pocity sú dôležité, pokiaľ vás neprimerane nepohadzujú.
Budhisti Strelcov sú inšpirovaní jednotlivci. Tento mesiac zorganizujte svoje pocity. Ak zabudnete svoj motív, môžete sa stať emocionálne zmätený.

Horoskopy Kozorožec jún 2019 (22. decembra – 19. januára)

Tento mesiac ste bez priamej stimulácie. Preto buďte šťastní, robte dobré skutky a zbierajte pozitívnu karmu. Všetci potrebujeme obrovský bankový účet pozitívnej karmy. Táto dobrá energia pomáha uľahčiť všetky naše činy, či už svetské alebo božské. Táto správa je podobná Panne, pretože obaja sú bez priameho vplyvu.
Budhisti Kozorožca premýšľajú a zvažujú rozhodnutia. Tento mesiac bude mať na pamäti a spomaliť v prvých chvíľach akejkoľvek akcie. Zamyslite sa najprv nad svojimi činmi, nenechajte sa impulzívne.


Horoskop Vodnár jún 2019 (20. január – 18. február)


Stále ste duchovným a vizionárskym centrom pre vesmír, pretože Neptún je vo vašom znamení pre veky. Tento mesiac snívate o niečom zmyselnom alebo sexuálnom. Myšlienky sú pekné, ale realita je ďaleko. Na osobnej úrovni sú vaše vízie dobré. Na zmyselnej a potešujúcej úrovni sú vaše vízie bludy. Nebudú pracovať tak, ako si myslíte.
Vodnári budhisti sú spoločenské bytosti. Tento mesiac ste sociálne. Chcete pomáhať druhým, ale môžete byť motivovaný túžbou. Nechajte veci rozvíjať sa a nesnažte sa ovládať samsaru, zriedka to funguje tak, ako očakávame.


Horoskop Ryby  (19. február – 20. marec)

Tento mesiac ste inšpirovaní ako Jupiter a Urán sú dobre aspektovaní. Ortuť bude dobre umiestnená v strede polmesiaca, a tak vaša myseľ preteká vo všetkých možných smeroch. Môžeme nasledovať múdre slová Lámu Yeshe, „Pomaly, pomaly.“ Je to dobrý mesiac, len spomal.