mesačný horoskop november 2019

Horoskop na mesiac november 2019

Horoskop november 2019

Baran mesačný horoskop na november 2019

Mars, váš vládca, pokračuje v retrográdnom pohybe v Býk a vaše plány týkajúce sa vášho príjmu alebo vášho majetku sa spomaľujú. Možno nemáte obvyklú energiu na dosiahnutie, ale napriek tomu Venuša, ktorá sa pohybuje v oblasti vášho grafu spojeného s vašou kariérou, profesionálnym životom alebo povesťou, zaisťuje, aby vás ostatní priaznivo vnímali.  

V najbližších niekoľkých týždňoch šéfovia alebo ľudia s právomocou uznajú vašu pripravenú spoluprácu a odpovedia príjemne.

Toto je čas, keď k sebe priťahujete ľudí a okolnosti, ktoré vám uľahčia prácu. A nakoniec, počas nasledujúceho roka, zatiaľ čo Jupiter zostáva v Škorpióne, budete mať príležitosti rozšíriť alebo vylepšiť akýkoľvek spoločne vlastnený majetok, alebo zistíte, že nejakým spôsobom finančne profitujete z iných.

Býk  mesačný horoskop na november 2019

Mars zostáva vo vašom znamení retrográdny a aj keď ste v poslednej dobe boli pravdepodobne veľmi zaneprázdnení, nebudete mať dosť obvyklú chuť, kým sa Mars znova nestane priamo.

Pomôže to, že Venuša, váš vládca, pohybujúci sa v oblasti mapy spojenej s cestovaním alebo s rozšírením vašich všeobecných horizontov, naznačuje, že je čas na dovolenku.

V skutočnosti je ten správny čas na stretnutie s ľuďmi z rôznych oblastí života. A počas nasledujúceho roka, keď sa Jupiter pohybuje v oblasti partnerstva vášho grafu, budete mať príležitosť zažiť osobný rast prostredníctvom svojich blízkych vzťahov.

Nie je náhodou, že Nový mesiac tu 2. novembra 2019 pre vás ohlasuje nové začiatky v tejto oblasti vášho života.


Blíženci  mesačný horoskop na november 2019


Zatiaľ čo Merkúr, váš vládca, zostáva v oblasti vášho grafu spojený s partnerstvami alebo blízkymi vzťahmi, máte šancu na otvorenú diskusiu, ktorá môže medzi vami priniesť nové porozumenie.

Urobte to však skôr ako v polovici novembra, keď sa potom Merkúr zmení na retrográdne a budete si musieť vziať do úvahy možnosť zámeny v akejkoľvek komunikácii.

A teraz, keď Jupiter prechádza oblasťou vášho grafu spojenou s vašim pracoviskom alebo vašim zdravím a stravou, budete mať v priebehu budúceho roka príležitosti na zlepšenie jednej alebo oboch týchto oblastí vášho života.

V skutočnosti Nový mesiac tu 2. novembra naznačuje, že je to nejaký čas na nový začiatok nejakým spôsobom. Možno na pracovisku nájdete nové zamestnanie alebo novú oblasť zodpovednosti alebo si vytvoríte nový prístup k svojmu zdraviu alebo strave. Čokoľvek to je, voľba je na vás.

 
Rak mesačný horoskop na november 2019

Venuša sa chystá presunúť do Kozorožca a toto je jedna z najlepších pozícií, pokiaľ ide o vaše úzke vzťahy. Je to čas, keď môžete dosiahnuť súlad so všetkými, s ktorými ste prišli do kontaktu.

Dokážete ľahšie vyjadriť svoju náklonnosť s blízkymi a pochopením potrieb partnerov, či už ide o osobný alebo obchodný vzťah, môžete medzi vami podporiť maximálnu spoluprácu.

A spolu s tým nový mesiac na začiatku novembra naznačuje, že si môžete vytvoriť nový kreatívny podnik alebo dokonca novú romantiku, ak si budete priať. Pretože Jupiter sa tiež presťahoval do tejto oblasti vášho grafu, môžete očakávať príležitosti pre kreativitu vo všetkých jej formách, dokonca aj šancu publikovať svoju prácu, ak je to vaše želanie. Dokonca aj deti sa môžu v nadchádzajúcom roku nejakým spôsobom vo vašom živote dostaviť.

Lev mesačný horoskop na november 2019

S retrospektívou Mars v oblasti vášho grafu spojenej s vašou kariérou a vašou verejnou personou, zatiaľ čo vy zostávate vo svojej najambicióznejšej podobe, vyzerá to nejako ťažko a pravdepodobne nedosahujete výsledky, ktoré v súčasnosti hľadáte.

Úsilie, ktoré venujete svojim cieľom, sa však z dlhodobého hľadiska vyplatí. Keď sa Venuša presťahuje do Kozorožca, vzťahy s pracovnými kolegami sa zjednodušia a všetky záležitosti týkajúce sa vašej práce alebo povolania by sa mali zlepšiť.

Medzitým sa New Moon pripojí k Jupiteru v Škorpióne a navrhuje, aby ste si nejakým spôsobom vytvorili nový začiatok, pokiaľ ide o váš domov alebo rodinu. V nasledujúcom roku sa v tejto oblasti vášho života objavia príležitosti na rast, čo by mohlo znamenať čokoľvek od rozšírenej rodiny po lepšie životné podmienky.


Panna mesačný horoskop na november 2019

Merkúr, váš vládca, trávi väčšinu mesiaca v oblasti vášho grafu spojeného s domom a rodinou, čo vám dáva príležitosť viesť užitočné a otvorené diskusie s tými, s ktorými zdieľate svoj domov, a umožňuje vám dosiahnuť nové porozumenie.

Bolo by však vhodné to urobiť do polovice mesiaca, pretože po tom bude Merkúr v retrográdnom pohybe a všetka komunikácia potom môže byť vystavená nedorozumeniam alebo sklamaniam.

A s Novým mesiacom a Jupiterom v Škorpióne máte príležitosť začať nový začiatok, možno v novej lokalite alebo s novými priateľmi a susedmi.

A zatiaľ čo Mars pokračuje v retrográdnom pohybe v Býk, väčšinu času a energie sa nepochybne stále točí okolo zahraničných vecí, či už ide o cestovanie alebo o ľudí, alebo možno aj o legálne podnikanie. Môže sa to zdať, akoby sa veci nikdy nevyriešili, ale vaša trpezlivosť bude odmenená.


Váhy mesačný horoskop na november 201
9

Zatiaľ čo Mars bol v Tauruse retrográdny, bezpochyby ste bojovali o to, čo podľa vás je, pokiaľ ide o spoločne vlastnený majetok alebo spoločné zdroje, bezpochyby vaše, ale bez riešenia.

Otázky by sa mali urovnať v priebehu decembra, ale medzitým nový mesiac v Škorpióne naznačuje, že môžete začať znova, pokiaľ ide o váš osobný príjem alebo majetok.

V skutočnosti, keď bude Jupiter stráviť rok v Škorpióne, budete mať v tomto období veľa príležitostí na rozšírenie svojho príjmu alebo svojho majetku. Kým váš zostatok na vašom účte môže rásť, bude existovať tendencia k extravagancii, zatiaľ čo je tu Jupiter. S primeraným obmedzením by ste však mali byť schopní rozumne investovať pre dlhodobý rast.


Škorpión mesačný horoskop na november 2019


S Jupiterom, ktorý je teraz vo vašom znamení pre nadchádzajúci rok, vstúpite do úplne novej fázy osobného rastu a rozvoja, ktorá by vás mohla pripraviť na správnu cestu pre nasledujúcich dvanásť rokov!

Je čas na učenie sa a na získanie nových skúseností a New Moon tu na začiatku mesiaca vás povzbudzuje, aby ste nejakým spôsobom začali tým, že vo svojom živote zmeníte novú stránku!

Bohužiaľ, zatiaľ čo Mars zostáva v Tauruse, pravdepodobne existuje napätie s partnermi alebo vo vašich najbližších vzťahoch a dokonca aj vo veľmi dobrých a silných vzťahoch sa práca na vašich spoločných projektoch trochu spomalí, zatiaľ čo Mars zostane retrográdny. Jedinou vecou tohto mesiaca, ktorú si môžete byť istí, je, že váš spoločenský život a vaša interakcia s priateľmi a susedmi budú zábavné.

Strelec mesačný horoskop na november 2019

Mars zostáva v Tauruse retrográdny a vy ste naďalej napätí, či už na pracovisku alebo v oblasti zdravia a kondície. Aj keď sa občas môže zdať, že vaše súčasné problémy sa nikdy nevyriešia, v skutočnosti by Mesiac v splne neskôr v mesiaci mal nejakým spôsobom prispieť k zlepšeniu situácie.

Buďte však opatrní, aby ste sa ubezpečili, že v komunikácii po polovici mesiaca, keď sa ortuť vo vašej značke zmení na retrográdnu, nedochádza k nedorozumeniam. Je to tradične čas, keď sa písmená a balíky zblúdia a meškania v cestovaní sú skôr normou ako výnimkou, takže v druhej polovici mesiaca by mohlo byť tiež dosť času na cestovanie!

A nakoniec, váš vládca, Jupiter, strávi nasledujúci rok v Škorpióne a vy môžete byť úprimní a súcitní so sebou samými aj s ostatnými. Prostredníctvom svojej empatie s utrpením druhých sa budete môcť dozvedieť oveľa viac o sebe.


Kozorožec mesačný horoskop na november 2019

Venuša sa do značky dostane začiatkom mesiaca a celá vaša osobnosť je otvorenejšia. V tejto chvíli musíte veľmi dobre komunikovať s ostatnými, takže ste ochotní robiť kompromisy, aby ste zachovali harmóniu a urobili na každého pozitívny dojem.

A počas budúceho roka spoločnosť Jupiter v Škorpióne navrhuje, aby vaši priatelia pre vás mali značný úžitok a pravdepodobne sa viac zapojíte do skupinových aktivít.

Je pravdepodobné, že si v nadchádzajúcom roku vytvoríte nových priateľov a nie je náhoda, že New Moon tu na 2. naznačuje, že tento mesiac sú v ponuke noví priatelia alebo nová skupinová aktivita. Vaše ideály a vaše nádeje a želania do budúcnosti budú v tomto roku tiež hrať veľmi dôležitú úlohu vo vašom živote.

Vodnár mesačný horoskop na november 2019


Zatiaľ čo Mars zostáva v Tauruse retrográdny, zdá sa, že vaše plány týkajúce sa domu a rodiny sú pozastavené, aj keď Mesiac v úplňku neskôr v mesiaci ohlasuje určité rozlíšenie, ktoré pomáha rozptýliť určité napätie.

Ale predtým sa nove pripojí k Jupiteru v oblasti vášho grafu spojeného s vašou kariérou, profesionálnym životom alebo verejnosťou, čo naznačuje, že svet vás čoskoro uvidí v inom svetle.

Vplyv Jupitera počas nasledujúceho roka vám pomôže dosiahnuť pokrok v čomkoľvek, o čo sa pokúsite. Je to rok, v ktorom pravdepodobne dostanete uznanie za to, čo ste dosiahli, a to by mohlo byť vo forme verejného uznania, povýšenia v práci alebo úcty vašich kolegov.

A priaznivé zarovnanie medzi vládcom Jupitera a Uránom na konci mesiaca sľubuje prospešné zmeny, ktoré by mohli ovplyvniť vašu finančnú situáciu.


Ryby mesačný horoskop na november 2019


Nový mesiac na začiatku mesiaca sa vyskytuje v oblasti vášho grafu spojenej s rozšírením vášho chápania života a sveta všeobecne, čo naznačuje príležitosť vyskúšať niečo nové vo forme cestovania, jazykov, vzdelávania alebo dokonca filozofie.


Jupiter je tiež v tejto oblasti na budúci rok a prináša vám veľa príležitostí na rozšírenie vašich skúseností a vedomostí.

Takže to nie je náhoda, že Urán sa vo vašom znaku na konci Novermberu 2019 vyrovnáva s Jupiterom, predstavuje vám nové horizonty a naznačuje nástup výhodných zmien vo vašom osobnom živote. Celý váš život sa začína otvárať, tak sa čuduje, že sa stanete netrpezlivou starou rutinou?