Oprava vodovodného potrubia

Voda je naším hlavným zdrojom pre každodennú pohodlnú existenciu a hlavnou zložkou života. No zároveň ide o veľmi silný prvok, ktorý sa v obmedzenom priestore dá len veľmi ťažko skrotiť.

V tisíckach priestorov veľkého mesta sa voda dodáva silným prúdom cez vodovodné potrubia, ktoré sú vystavené kolosálnemu využívaniu. Postupom času strácajú spoľahlivosť a havária vodovodu môže od prvých minút spôsobiť škody na majetku. Ak teda nie je včas diagnostikovaná pravdepodobnosť poruchy a neprijmú sa opatrenia na opravu, chyby a škody budú rásť exponenciálne.

V prípade problému neprepadajte panike a chaoticky sa snažte problém odstrániť – bez pomoci profesionálnej havarijnej služby v Bratislave to pôjde len ťažko. Okamžite zavolajte špecialistov v ktorúkoľvek dennú alebo nočnú hodinu. Ak nemáte súkromný dom, ale byt, riskujete poškodenie aj cudzieho majetku. Skúsení špecialisti si rýchlo a spoľahlivo poradia so skrotením únikov vody a opravou vodovodného systému.

Okrem rýchlych opráv a minimalizácie škôd spôsobených nehodou vykonajú kontrolu a množstvo ďalších opatrení na obnovu potrubia, aby sa predišlo ďalším problémom.

Na prácu sa používa iba profesionálne náradie a moderné vybavenie na pripojenie prvkov potrubí a na rýchle opravy je vždy k dispozícii servisne vybavené vozidlo na okamžité odstránenie nehody.

Vďaka špecialistom je možné realizovať komplexnú opravu havarijného vodovodu, rekonštruovať prasknuté potrubie, vymeniť vodovodné systémy a stúpačky, zvárať vodovodné potrubia a spájať hadice, polyfúzne zváranie „PPR“, zváranie elektrotvaroviek a lisovacích rúr z rôznych materiálov. Taktiež je možná oprava a výmena čerpadla, montáž prírubových systémov alebo vodomerných šácht, oprava a nastavenie závlahového systému, regulátora tlaku vody či plynového kotla.

Neriskujte, že budete takéto podujatia organizovať sami bez odborných zručností a znalostí! Len špecialisti môžu určiť rozsah defektu a efektívne vyriešiť problém!