Prečo je kúpa plechovej garáže lepšia ako výstavba garáže

Nikto nechce svoje auto nechať vonku vystavené nepriaznivému počasiu a vandalom. Ak je vozidlo zaparkované v garáži, je chránené pred dažďom, snehom, prachom, krupobitím, slnkom a inými poveternostnými podmienkami, ktoré by ho mohli poškodiť. Každá alternatíva tiež urobí autá a nákladné vozidlá menej viditeľnými, čím ich chráni pred zlodejmi.

Aké sú faktory, prečo by ste mali radšej plechovú garáž?

Jednou z najvýraznejších výhod, ktorú majú plechové garáže oproti murovaným garážam, sú náklady. Stavba jednoduchej garáže vám môže stať tisíce eur; Zatiaľ čo je možné získať plechovú garáž len na pár stoviek.

Keďže murovaná garáž si vyžaduje rôzne stavebné povolenia, musíte investovať ďalšie peniaze do povolení. Pri vybavovaní týchto povolení stratíte veľa času a nervou. Plechová garáž nepotrebuje nič iné, ako rovný povrch, kde ju umiestnite.

Murovaná garáž sa môže javiť ako impozantná a môže spôsobiť, že váš pozemok bude vyzerať oveľa menší, najmä keď je postavený ako doplnok. Na druhej strane je štruktúra plechovej garáže pôsobí oveľa menšie.

Ak ste kreatívni, okrem miesta, kde sa dá chrániť  automobil, môžete objaviť rôzne druhy použitia pre rôzne doplnky.

Máte tiež viac možností na ozdobenie prístrešku. Môžete použiť sezónne rastliny okolo okrajov tak, aby vyrastali a poskytovali prirodzené súkromie.

Keď už hovoríme o bezpečnosti, umiestnenie vozidla v plechovej garáži ho môže tiež chrániť pred vandalizmom, alebo inými náhodnými útokmi

Ak potrebujete viac miesta, môžete použiť prístrešky ako vonkajší sklad. Do garáže jednoducho zaparkujete vašu štvorkolku, športové potreby, motorku…

Ak váš dom nemá garáž a vy sa rozhodnete ho predať, kupujúci to môžu považovať za nevýhodu. Ale ak máte na pozemku aspoň plechovú garáž, budúci majitelia vidia, že môžu zaparkovať svoje auto, motocykel v garáži a nie na ulici.