Recenzia Samsung Galaxy Note 10+

Séria Galaxy Note od spoločnosti Samsung predstavuje to najlepšie, čo spoločnosť Samsung ponúka. Každý rok najlepší displej, najlepšie technické parametre a najlepšie fotoaparáty telefónov Samsung. Na rozdiel od minulosti spoločnosť Samsung uviedla na trh dva smartfóny Galaxy Note: Samsung Galaxy Note 10 a Samsung Galaxy Note 10+.


Fotoaparáty na Samsung Galaxy Note 10+ nemusia byť najlepšie. Nezodpovedajú neuveriteľnému zoomu a nočnému režimu zariadenia Huawei P30 Pro. Nemá to isté, tekuté zobrazenie 90 Hz ako OnePlus 7 Pro. Nemá ani jack pre slúchadlá, aký mal Galaxy S10 +. Čo však má, je úžasné nastavenie fotoaparátu, ktoré funguje takmer pre každého, najlepší vzhľad, aký som kedy videl na akomkoľvek telefóne, a tie najlepšie reproduktory, aké som kedy počul na mobile.

Hardvér v Galaxy Note 10+ je prvotriedny, ale bez výrezu. 6,8-palcový displej Quad HD + Dynamic AMOLED je skutočne úchvatný. Telefón je poháňaný mobilnou platformou Qualcomm Snapdragon 855 a je spárovaný s 12 GB pamäte RAM, čo je viac, ako by mohol bežný užívateľ kedy potrebovať. 256 GB úložného priestoru UFS 3.0 je tiež veľmi vítané a nikdy nebudete mať problémy s pomalým načítaním súborov. Ak 256 GB nestačí, môžete tiež vziať jednotku s 512 GB úložného priestoru UFS 3.0. Ak chcete ešte viac, Note 10+ má slot na microSD kartu pre ďalšie ukladanie.

Vyberte si nový kryt na mobilný telefón.

Elegantné krivky hliníkového telesa sú úžasne doplnené farebným sklom chráneným vrstvou gorilského skla 6. Krivky sa omotávajú okolo bokov, takže pri držaní telefónu drží pocit, akoby ste držali sklenenú dosku. Galaxy Note 10+ má rozmery 77,2 x 162,33 x 7,9 mm a matné ostré rohy. Určite si všimnete, že vás vždy drží. V žiadnom prípade to nie je ľahké, s hmotnosťou 196 g. Aj keď je ťažký, určite sa cíti prémiovo; pocit pri používaní tohto telefónu je ako žiadny iný. Nezabudajte na kvalitnú ochranu nového Samsung Galaxy. Najlepší výber puzdier na mobilný telefón  nájdete na musketier.sk