Tepláky sú pohodlný módny doplnkok

Niektorí z vás si stále myslia, že tepláky sú určené len do telocvične, prípadne na krátku prechádzku alebo na vytvorenie perfektného štýlu, keď cestujeme . Tepláky však môžeme spokojne nosiť aj mimo týchto miest, treba len vedieť, ako ich správne skombinovať. Tak smelo do toho!

Viem, že veľa stylistov sa už pokúšalo vzdať sa teplákov ako základnej výbavy dámskeho šatníka, ale všetci dobre vieme, aké sú tepláky pohodlné. A sú dobrou voľbou na rýchly outfit. Tepláky sú však aj štýlovým oblečením, potrebujeme k nim len kombinovať správne topánky a top .

V prvom rade sa ale zamerajme na topánky. Tepláky môžu byť zastrčené vo vysokých šnurovacích topánkach, alebo sú vhodné aj k topánkam s vysokým podpätkom,  či ku klasickým balerínkam.  Keď je vonku chladno a prší, najlepšou voľbou k teplákom sú vysoké čižmy alebo dokonca aj turistické topánky.

Správny top je ďalším nenahraditeľným doplnkom k teplákom, pretože celému outfitu pridáva kombináciu glamour a športového štýlu a zároveň zvýrazňuje postavu. Na dokončenie tohto atleticko – pohodového štýlu potrebujete už len pár perfektných botasiek.

Budete vyzerať štýlovo a fresh, ak budete celkový vzhľad ladiť do monochrónneho štýlu. A len tak mimochodom, určite stojí za to, vyskúšať trojštvrťové tepláky v kombinácii s tričkom s potlačou a sandálmi. Keďže väčšina teplákov je dizajnovaná vo vrecovom a voľnom štýle, je potrebné skombinovať ich s obtiahnutými topmi a bundami, aby ste správne doplnili celkový športový vzhľad.

Obyčajná čierna bunda bude super doplnkom k outfitu s bielym tričkom s potlačou, sivými teplákmi a nízkymi bielymi teniskami. Monochrónny vzhľad dosiahnete kombináciou staroružových teplákov s topom v rovnakej farbe. Celkový vzhľad dokončíte dlhou bundou tiež staroružovej farby. Jednoduchý biely pulóver s V-výstrihom sa perfektne hodí  k bledosivým teplákom a celkový vzhľad výborne dokončia vysoké biele tenisky. Nebojte sa a mixovať najnovšie módne trendy s klasickými kúskami. Majte odvahu experimentovať a nájdite svoj jedinečný štýl!