Première a ženy – osudové spojenie?

Première je názov obytného komplexu v bratislavskom Starom Meste. Táto novopostavená budova ponúka skvelé podmienky na bývanie rodinám, párom i singles. Pozreli sme na komplex Première ženským pohľadom. Čo sme zistili?

Rôzne veľkosti na výber

Veľký výber väčšinou dámam vyhovuje a Première dokáže v tomto smere vyjsť v ústrety. V ponuke sú byty, apartmány aj štúdia s výmerou od 32 až po krásnych 125 m2. Každá obytná jednotka má navyše svoj vlastný balkón, lodžiu alebo terasu. Výber dispozičného riešenia je už na vás.

Výhodná lokalita

Lokalita je pri bývaní veľmi dôležitá. Bývanie v komplexe Première ponúka skvelý komfort aj vďaka blízkej dostupnosti obchodov, reštaurácií či oddychových zón. Peši sa pomerne rýchlo dostanete aj k lekárni či výchovno-vzdelávacej inštitúcii. Takúto občiansku vybavenosť mnoho bytov na predaj v Bratislave veru neponúka.

Zabezpečená mobilita

Moderná doba si vyžaduje mobilitu, s tým však projekt Première počíta. Stojí na Šancovej ulici, ktorá ponúka výborné napojenie na diaľnicu D1 a komunikácie k letisku či železničnej stanici. Pre dámy, ktoré nešoférujú, sú k dispozícii viaceré zastávky MHD v tesnej blízkosti bytovky.

Vyriešené parkovanie

Potrebujete zaparkovať? V Bratislave mnohokrát vec nemožná. Première však veľmi účelne rieši aj tento moment. Čo poviete na trojpodlažnú podzemnú garáž? Nachádza sa priamo pod budovou a je dokonca vybavená vlastnými nabíjacími stanicami pre elektromobily.

Super tip na bývanie v Bratislave

Hľadáte novostavby v Bratislave, kde by sa naozaj oplatilo bývať? Zájdite sa pozrieť do komplexu Premiére. Prostredníctvom webu projektu Première si dohodnite stretnutie s maklérom a prehliadku vzorovo zariadeného bytu priamo na mieste!