Ako byť otvorený pre príjem správy zo zdroja

e možné prijať správu z vášho Vyššieho Ja alebo z vašich osobných Duchovných Sprievodcov (alias, Guardian Angels, Boh, alebo sa však chcete odvolávať na Vyšší Zdroj). Skutočným trikom je vedieť, kedy otvoriť svoje zmysly, aby ste dostali správu od Božského v jednom z mnohých spôsobov.

Aby sme mohli poslať správu, človek musí byť plne otvorený na prijímanie správy akýmkoľvek spôsobom, ktorý si zvolí. Pre Zdroja (alebo Boha) pracuje tajomným spôsobom a pravdepodobne doručí správu v čase, keď je to potrebné a požiadal o väčšinu, ale môže prísť neočakávaným spôsobom.

Udržujte otvorenú myseľ a požiadajte o radu jedným z nasledujúcich spôsobov, predsa však všetkým.

Ako prijímať správu od zdroja…

♦ Buďte otvorení nevysvetliteľným javom

Vždy ste boli svedkami niečoho, čo nemôžete vysvetliť, takže ho úplne obídete? Možno sa niečo v domácnosti presťahovalo, keď ste mohli prísahať hore a dole, že sa ho nikto nedotkol, alebo možno sa rozsvietili svetlá, keď ste prechádzali okolo, aj keď sa žiarovka nedávno zmenila a lampa nikdy nefungovala inokedy. Toto sú malé príklady a len niekoľko zo stoviek možností. Keď sa nabudúce stretnete s niečím, čomu sa nezdá, že by ste pochopili alebo vysvetlili, je to vôbec možné, aby ste to lepšie pochopili očami Ducha?

♦ Buďte otvorení na čuchovú pamäť

Čuchová pamäť je termín, ako môže náš čuch priniesť vlnu emócií a spomienok na našu minulosť. Niekedy sa ocitnete v uzavretej miestnosti alebo niekde mimo ďaleko od iných ľudí, ale vo vzduchu je vôňa, ktorú nemôžete umiestniť, pretože neviete, odkiaľ pochádza? Mnoho svedectiev o tom, že je vôňa tabakového dymu, parfumov alebo kvetov, bola svedkom, zatiaľ čo tieto veci (a nikto iný) boli v blízkosti. Možno je to namiesto toho odkaz od Ducha, alebo milovaných, ktorí zomreli, upokojujú nás, že sú v blízkosti a ponúkajú svoju lásku a podporu z druhej strany.

♦ Byť otvorený „Pocit“

Táto forma správy je väčšinou cítiť, keď milovaný človek nedávno zomrel. Zvyčajne ako mäkký páperie kože alebo vlasov, na chrbte, rukách alebo rukách. To je však ojedinelé, a zvyčajne naznačuje, že Duch je v blízkosti a ponúka svoje pohodlie. Čo je však bežnejšie ako toto, je schopnosť jednoducho „cítiť“ prítomnosť milovaného človeka, alebo Ducha v jeho blízkosti.

♦ Buďte otvorení „Vypočutiu“

Nie je nezvyčajné, že správa od Ducha bude ponúknutá prostredníctvom reči alebo hudby. Pravdepodobne pieseň príde so správou v textoch alebo inštrumentálne poraziť, že je potrebné počuť v tomto konkrétnom okamihu, alebo možno budete počuť vaše meno sa volá z diaľky, keď nikto iný nie je v blízkosti. Duch sa snaží dostať vašu pozornosť, naliehajú na vás, aby ste spomalili a „počúvali“. Nájsť správu v okamihu, ktorý rezonuje s vašou dušou a robiť s tým, čo budete.

♦ Buďte otvorení oblasti snov

Sny sú vynikajúcou cestou pre Ducha, aby porušili priepasť medzi našou nižšou, trojrozmernou realitou a ich vyššou rovinou duchovnej existencie. Inými slovami, sny fungujú ako „most“, odkiaľ sa s nimi môžeme stretnúť v polovici, a aby im ponúkli svoju božskú múdrosť. Nie všetky sny sú stvorené rovné, niektorí však nemôžu ponúkať posolstvo, ktoré si prajete, ale ten, v ktorom naozaj potrebujete. Zostaňte otvorení všetkým symbolom alebo významom v nich a sledujte svoju intuíciu. V niektorých prípadoch nás sny môžu prebudiť s ich živou jasnosťou, keď sa dostaneme do emócií, ktorým nás vystavujú. To môže pomôcť udržať sen časopis vedľa postele písať čokoľvek, čo vystupovalo najviac pred tým, než zmizne. Urobte to čo najpodrobnejšie a porozprávajte sa so slovníkom snov alebo interpretom snov pre lepšiu prehľadnosť.