Dokonalý outfit podčiarknite výberom pekných šperkov

Každá žena sa chce páčiť, či už ide na nákupy, na stretnutie s kamarátmi, do práce, či na rande. Viaceré z vás však máte ten istý problém, čo väčšina žien, a to, že neviete, čo si máte na danú príležitosť obliecť. Niekedy však stačí k obyčajnému outfitu zladiť vhodné šperky a pokaždé budete mať pocit, ako by ste mali na sebe úplne nový outfit.

K zimnému oblečeniu výrazné náušnice

V prechodnom období nosíme častejšie tenšie roláky alebo svetrové šaty. Samozrejme, že aj k oblečeniu, ktoré vám zakrýva krk, sa dá nájsť vhodný náhrdelník. Odporúčame vám ale sústrediť sa predovšetkým na výber pekných náušníc, ktoré sa vám k roláku hodia. Odporúčame visiace náušnice, ale aj náušnice s krištáľmi Swarovski. Jemné a zároveň tak výrazné náušnice perfektne podčiarknu váš outfit. Ideálne, ak si kúpite pár náušníc s farebnými krištáľmi, ktoré môžete zladiť s farebným oblečením.

K svetrom, rolákom a rolákovým šatám, čiže k zimnému oblečeniu, si dávajte pozor hlavne na výber náušníc. Musia dopĺňať váš outfit a zároveň musia na seba upozorniť.

Aký materiál uprednostniť?

Čo sa týka materiálu, odporúčame predovšetkým biele zlato. Určite však nepohrdnite klasickým striebrom. Zlato je tiež fajn, odporúčame ho ale skôr ženám v strednom veku, poprípade malým dievčatkám. Malým dievčatkám preto, lebo v ponuke detských náušníc dominujú zlaté detské náušnice.

Výrazný náhrdelník

K jarnej kolekcii odporúčame kombinovať výrazné náhrdelníky. Opäť odporúčame striebro a biele zlato. Nestarnúcimi náhrdelníkmi sú perlové náhrdelníky. Tie ale odporúčame nosiť výhradne len k elegantným šatám a kostýmom.

Odporúčame vám ale skôr náhrdelníky na dlhej retiazke, alebo aj náhrdelníky so Swarovski krištáľmi.

K štýlovým náušniciam a k výrazným náhrdelníkom stačí dať módne hodinky a máte hotovo.