Farba vlasov, ktorá vás omladí

Všetci by sme chceli vyzerať mladšie, ale roky nie sú vždy tak jednoduché, ako to znie … alebo je to tak?

Vedeli ste, že práve zmenou farby vlasov v tieni alebo dvomi sa môžete zbaviť svojho vzhľadu a pomôcť vám vyzerať mladšie? No je to pravda! Spýtali sme sa odborníkov a zdá sa, že ako starne, farba našich vlasov môže byť rozhodujúcim faktorom medzi udržaním zdravého, mladistvého žiarenia a hľadaním opotrebovaných.

„Keď starnete, je dôležité, aby farby, ktoré máte vo vlasoch, komplimentovali tón pleti,“ odhalil Tracy Hayes, šéf farby pre Fudge Professional. Odtiene vlasov, ktoré sú príliš tmavé alebo veľmi nudné a ťažké, môžu byť veľmi starne a menia váš vzhľad – aj keď sa skrýva šedá alebo dve!

Ocenený kaderník Lee Stafford dodáva: „Keď starnete, vaša pleť sa stáva nudnou a má nesprávnu farbu, môže to ešte viac zrejmé.“, Takže výber správnej farby a odtieňov pre vaše zámky nikdy nebol rozhodujúci, ak chcete udržiavať mladistvý vzhľad a vyzerajú mladšie.

Nižšie sa pozrieme na spôsoby, ako môžete zmeniť vek, ktorý sa objaví, zmenou farby vlasov, takže môžete po rýchlom výlete do kaderníkov doslova „farbiť sami mladšie“!