horoskop na okóber 2019

Mesačný horoskop na august 2019

Po kúzle v retrográdnom pohybe sa Merkúr vracia k priamemu pohybu 16. augusta 2019. Mars zostáva v Býku, kde zostane až do budúceho februára a Venuša sa presunie zo 17. Panny do Váhy. A Jupiter sa vyrovnáva so Saturnom, Uranom a Neptúnom! Ak chcete zistiť, aký zvyšok mesiaca má váš znak Slnka, prečítajte si ďalej …

Baran mesačný horoskop

Nový Mesiac v Leva na piatej by mohol ohlasovať začiatok novej romantiky, nového kreatívneho projektu alebo zrodenia niečoho nového a vzrušujúceho vo vašom živote.

Aj so Slnkom, ako aj s Merkúrom a Saturnom, práve teraz je potrebné vážne úsilie vo vašom živote.

Ale vážny to neznamená, že nemôže byť príjemné – naopak, Slnko v Leo chce, aby ste sa z vášho úsilia radovali. A nezabudnite na vplyv Marsu, vášho vládcu, strávite ďalších šesť mesiacov v Býku, oblasti vášho grafu spojeného s majetkom a príjmom.

Nech sa stane čokoľvek, nestratíte zo zreteľa dôležitosť vašej finančnej alebo majetkovej situácie a počas tohto dlhého obdobia sa pravdepodobne vynakladá veľká časť vašej energie.

Býk 2019 mesačný horoskop

Ako sa Mars pohybuje vo vašom znamení až do budúceho februára, váš život bude pravdepodobne zaneprázdnený, ale odmeňovaný. Mars bude mať tiež vplyv na to, aby sa vaše viac sebestačné, ale tak dlho, ako môžete byť ponechaný sám, aby sa na svoje vlastné projekty, budete docela šťastný, aj keď trochu necitlivý k potrebám druhých.

Ale tento mesiac, New Moon v Leo na piatej, naznačuje, že nový štart je možný tam, kde sa váš domov alebo rodina týka a Saturn aj v Leo na ďalšie dva roky. časy.

V kratšom období však Venuša, váš vládca, trávi prvú polovicu mesiaca v Panne, pričom vás vyzýva, aby ste sa v plnej miere tešili. Potom, ako sa Venuša presunie do Libry, všetky vzťahy na pracovisku budú dobre fungovať, kompenzujúc samo absorbujúci účinok Marsu vo vašom znamení a uľahčujú pracovný život.

Aj vaše zdravie by malo byť prospešné, aj keď môžete byť v pokušení prežiť! ,

Blíženci mesačný horoskop

Dôraz sa kladie na komunikáciu vo všetkých jej formách, pretože Merkúr, váš vládca, zostáva v Levovi a vracia sa k priamemu pohybu 16. dňa. Nový mesiac tu aj na 5. mieste naznačuje, že nový začiatok je možný tam, kde sa jedná o komunikáciu, cestovanie alebo dokonca o miesto, kde sa jedná o vašu súčasnú lokalitu.

Váš spoločenský život urobí nový zákrok alebo môžete nájsť nových priateľov vo vašom okolí. Môžete sa dokonca rozhodnúť začať nový študijný odbor a tiež so Saturnom v Leo, na ďalšie dva roky alebo tak, čokoľvek, čo urobíte v týchto ohľadoch, sa bude robiť seriózne a so zodpovednosťou, keďže sa o svojej interakcii dozviete viac o sebe. komunikácia s ostatnými.

Medzitým, Venuša v Panne zabezpečí, že vám domov a rodinný život poskytne príjemné útočisko, ktoré potrebujete zo svojho hektického spoločenského programu.

Rak mesačný horoskop

Nový mesiac na 5. mieste sa objavuje v Leo a v sektore vášho grafu spojeného s financiami a osobným majetkom, čo vám umožňuje obrátiť sa na nový list alebo vytvoriť nový začiatok v tejto oblasti vášho života.

A s Saturnom aj v nasledujúcich dvoch rokoch by to bol veľmi dobrý čas na to, aby sa vaše finančné záležitosti dostali do poriadku, ak potrebujú pozornosť. Saturn bude vyžadovať, aby ste prevzali väčšiu finančnú zodpovednosť, alebo aby ste riešili akékoľvek otázky týkajúce sa majetku alebo financií, ktoré je potrebné riešiť.

Ale buďte zvlášť opatrní, keď sa Venuša presunie do Libry v polovici mesiaca, čo vás povzbudí nielen k tomu, aby ste si naplno vychutnali svoj domov, ale aj zrejme, že by ste mohli ísť cez palubu na vymaľovanie alebo na získanie pekného majetku pre dom, ktorý naozaj nepotrebujete. ,

Kým Jupiter zostáva v Libre, budete mať príležitosť na expanziu, kde sa týka života v domácnosti, ale bude potrebné, aby ste rozpočet starostlivo predišli nadmerným výdavkom.

Lev mesačný horoskop

Nový mesiac na piatej je vo vašom znamení, ohlasuje nový začiatok v osobnej veci, alebo možno zmenu postoja z vašej strany. So Slnkom, vaším vládcom a Merkúrom a Saturnom sa môžete sústrediť aj na svoje potreby a túžby a formulovať svoje plány do budúcnosti.

Nový, ktorý sa objaví v priebehu nasledujúcich dvoch rokov, kým Saturn cestuje cez Leo a hoci vaše povinnosti môžu byť ťažšie, lekcie, ktoré sa naučíte ako výsledok, vás budú stáť v dobrom postavení pre ďalšie dlhé obdobie vášho života.

A s Marsom v Býku na ďalších šesť mesiacov, ste na svoje najambicióznejšie a pripravení dať všetku svoju energiu do dosahovania vašich cieľov. Medzitým, v prvej polovici mesiaca, Venuša v Panne naznačuje, že peniaze sú ľahšie prísť, ale že môžete byť v pokušení stráviť viac tiež.

Naliehavosť získavať veci, ktoré naozaj nepotrebujete, môže spôsobiť, že ak nebudete opatrní, vyfúknete rozpočet. A napokon, Full Moon v druhej polovici augusta vidí riešenie partnerstva.

Mesačný horoskop panna

S Venušou vo vašom znamení až do 17. a Slnko sa pohybuje do Panny na 23., vy prichádzate z vášho pokojného, ​​reflexného obdobia a ste pripravení a ochotní znovu komunikovať s ostatnými.

Venuša povzbudzuje vašu prívetivosť a vašu ochotu ku kompromisu a nikto, koho stretávate, sa vám nepodarí prekonať svojím šarmom a priateľským prístupom. Nový Mesiac v Leo na začiatku mesiaca však odhalí záležitosť alebo strach, ktorý ste si ponechali pre seba.

S Merkúrom, vaším vládcom aj v Leo, sa stále zdráhate o tom diskutovať s ostatnými a bude viac naklonený udržiavať si vlastnú radu, kým sa Merkúr nevráti na vaše znamenie začiatkom septembra.

Nebolo by prekvapujúce, že v súčasnosti trpíte určitým množstvom zmätku a úzkosti, bez toho, aby ste vedeli prečo.

Saturn v baranovi bude mať tento efekt, a preto nie je vhodný čas, aby ste v súčasnosti prijímali nové projekty, namiesto toho, aby ste mali čas zhodnotiť svoj doterajší život a urobiť dlhodobé plány pre vašu budúcnosť bez toho, aby ste podnikli kroky ..

Váhy mesačný horoskop

Venuša, váš vládca, je v súčasnosti v Panne a kým sa nevráti do vášho znamenia, váš čas je bezpochyby prijatý starostlivosťou o iných, ktorí sú menej šťastní ako vy. Po 17., s Venušou späť v Libre, život sa obráti k lepšiemu a vaša citlivosť a ochota ku kompromisu prinesie veľa dobrej vôle, zabezpečenie podobnej reakcie od ostatných.

Ale zatiaľ čo ste pripravení robiť ústupky na osobnom základe, Mars v Tauruse vás považuje za pripravený bojovať za to, čo cítite, je správne vo veci zdieľaných zdrojov alebo spoločne vlastneného majetku.

A samozrejme, s Jupiterom, ktorý zostal vo vašom znamení až do októbra, zatiaľ čo toto je pre vás aj naďalej obdobie veľkého rastu a rozvoja, môžete mať aj nutkanie po väčšej slobode.

Príležitosti sa budú naďalej prezentovať a kľúčom k vášmu úspechu bude vaša schopnosť nájsť správnu skupinu, s ktorou budete pracovať. V skutočnosti, New Moon na 5. mieste, v oblasti vášho grafu spojeného so skupinovou aktivitou a vašimi dlhodobými nádejami a želaniami, naznačuje príchod nových priateľov, známych alebo novú skupinovú aktivitu vo vašom živote.

Škorpión mesačný horoskop

New Moon na piatom mieste sa objavuje v Leo a sektor vášho grafu spojený s vašou kariérou alebo verejným imidžom, čo vám dáva možnosť obrátiť stránku alebo nejakým spôsobom vytvoriť nový začiatok.

A so Saturnom tu aj po dobu dvoch rokov by mala každá tvrdá práca, ktorú ste vložili do svojej kariéry, konečne priniesť odmenu. Ak ste ambiciózni a dobre ste sa pripravili, potom to môže byť čas vášho najväčšieho úspechu.

Môže to však byť aj čas veľkej zodpovednosti vo vašej kariére alebo vo verejnom živote, ktorý môže zaťažiť váš život doma, takže bude dôležité nájsť rovnováhu. A vaše blízke osobné vzťahy nepomôže šesťmesačný tranzit Marsu, vášho spoluvládcu, cez Taurus a oblasť vášho grafu spojeného s partnerstvami.

Ak sú vaše partnerstvá silné (a to môže byť buď obchodné, alebo osobné), potom počas tejto doby dosiahnete oboje. Inak, neochota ku kompromisu zo strany jedného alebo oboch z vás vytvorí napätie a antagonizmus.

Strelec mesačný horoskop

Nový mesiac na piatom mieste v Taurus spadá do oblasti vášho grafu spojeného s cestovaním a ďalším vzdelávaním, čo naznačuje, že nové plány v oboch týchto smeroch sú pravdepodobné.

Ale aj s Saturnom tu, na ďalšie dva roky alebo tak nejako, akékoľvek cesty na dlhé vzdialenosti, ktoré urobíte počas tohto času, budú pravdepodobne uskutočnené viac zo závažných dôvodov alebo povinností ako pre potešenie. Podobne, akékoľvek ďalšie štúdie, ktoré vykonáte, budú mať na mysli vážny cieľ.

Ale teraz, keď sa Mars presťahoval do Býka, kde zostane šesť mesiacov, do popredia sa dostanú pracovné alebo zdravotné problémy. Tam, kde ide o prácu, môžete pracovať veľmi tvrdo, s malým zjavným uznaním za vaše úsilie a môže byť napätie s pracovnými kolegami, ako by ste radšej pracovali sami.

A pokiaľ ide o zdravie, môžete sa oveľa viac zapojiť do fitness a diétny program a dať veľa energie do tohto. Bolo by dobré vypracovať akékoľvek napätie takým spôsobom, aby sa zabránilo hromadeniu frustrácie.

Kozorožec mesačný horoskop

Nový mesiac 5. augusta v Leo spadá do oblasti vášho grafu spojeného so spoločným vlastníctvom alebo zdieľanými zdrojmi, čo naznačuje, že je možný nový prístup k takýmto záležitostiam.

A zatiaľ čo Saturn, váš vládca zostáva v Leo na ďalšie dva roky, vaše povinnosti v tejto oblasti vášho života budú pravdepodobne ťažšie a vážnejšie.

Požičiavanie peňazí môže byť počas tohto obdobia zložité, takže New Moon vám dáva príležitosť na nový pohľad alebo na nájdenie nového riešenia, s ktorým budete pracovať. A tam je návrh, že uznesenie možno nájsť do konca mesiaca, s Full Moon vyskytujúce sa v Aquarius a tú časť vášho grafu spojené s vašim osobným príjmom alebo majetku.

Ale budete tiež musieť zápasiť s energiou Marsu, ktorá strávi ďalších šesť mesiacov v Býku, čo vám sťaží sebadisciplínu. Mars vám dáva pocit, že ste viac ako hráte a povzbudzuje vás k tomu, aby ste odložili veci, ktoré vás obzvlášť baví.

Podporí vašu tvorivú stránku počas tejto doby, aj keď deti, ak ich máte, vám môžu priniesť väčší problém.

Vodnár mesačný horoskop 2019

Nový mesiac v Leo na piatej je v oblasti vášho grafu spojeného s vaším partnerom alebo najbližšími vzťahmi, čo naznačuje, že nový začiatok je možný, alebo že máte možnosť začať znova s ​​čistou stránkou.

A zatiaľ čo Saturn, spoluvládca vášho znamenia, strávi ďalšie dva roky plus v Leo, požiadavky a zodpovednosti vašich najbližších vzťahov môžu byť ťažšie.

Počas tohto obdobia sa silné vzťahy stanú ešte silnejšími a vážnejšími, zatiaľ čo slabšie sa môžu zakladať pod tlakom. A počas nasledujúcich šiestich mesiacov, Mars, novo v Taurus, zaberá oblasť vášho grafu spojené s domovom a rodinou, vytvára určité množstvo napätia, najmä ak existuje opozícia voči vašim nápadom a plánom.

Váš domov je miesto, kde bude vaša energia vynaložená a Mars tu sťažuje kompromis. Môžete myslieť na pohyb alebo len na zmenu svojho domova nejakým spôsobom a môže byť trochu necitlivý k potrebám iných, ktorí s vami zdieľajú, pretože máte v úmysle mať to tak, ako chcete.

Ryby mesačný horoskop august 2019

New Moon na piatom padá v Leo a oblasti vášho grafu spojené s vaším pracoviskom alebo zdravím a stravou. Saturn je teraz aj v Leo, kde zostane na ďalšie dva roky.

New Moon navrhuje, aby sa našli nové riešenia pre pracovné otázky alebo zdravotnú záležitosť, zatiaľ čo Saturn naznačuje, že v dlhodobom horizonte sa budete musieť vyrovnať s mimoriadnou zodpovednosťou na pracovisku bez okamžitého uznania za vaše úsilie.

Zatiaľ čo v tomto období môže dôjsť k ťažkým situáciám, vaša vytrvalosť sa z dlhodobého hľadiska vyplatí. A pokiaľ ide o zdravie, Saturn vám dáva možnosť prijať disciplinované kroky na zlepšenie vašej kondície prostredníctvom svojho životného štýlu a vašej stravy a akékoľvek úsilie sa tu tiež vyplatí.

A v krátkodobom horizonte, Mars, v Býku na ďalších šesť mesiacov, vidí celé tempo svojho života zvýšiť.

Aj keď tu môžete byť trochu Marsatívny, môžete tiež prezentovať svoje presvedčenie asertívne, takže je to veľmi dobrý čas predať niekoho na vaše nápady a vynikajúci čas na prácu na čomkoľvek, čo vyžaduje intelektuálne úsilie.