Sex s hračkami

Skoré verzie párov hračiek boli „jedna veľkosť pre všetkých“, čo často znamenalo, že „jedna veľkosť zapadá sotva kdekoľvek.“ Ale dnešné hračky sú flexibilné a prispôsobia sa tak, aby sa zmestili viac teliesok. Posilujete ich počas sexu – myšlienkou je zabrániť biológii takže môžete mať P-in-V aj orgazmus, možno aj v rovnakom čase.

1

Testovanie

Treba trochu praxe, aby ste dostali povzbudenie párov atmosféru, a tak začnite s niečím jednoduchým, ako je dobrý misionár. Predpokladajme polohu a posuňte vnútornú časť vibrátora do vnútra vagíny tak, že sa pritlačí na hornú stenu a stlačte druhý koniec hračky proti klitorisu. Váš partner vstúpi s hračkou dovnútra, aby sa dostali do pevnejšej polohy a niektoré reverb vibrácie. Možno budete musieť posunúť svoje telo mierne niekoľkokrát, aby ste zasiahli ~ len ~ správne miesto, ale to.

2

Atómový pes

Ak sa dostanete do psíka s vloženou hračkou, nikto nie je na clit stim duty. Získajte ešte väčšiu stimuláciu vyklenutím záloh, potom nadol, rovnako ako mačka alebo krava predstavujú v jogy. Meow, myslím, woof.

3

Over, pod, a okolo

Vibrujúci dvojitý vibrátor necháva vaše ruky voľné, aby ste mohli vytiahnuť svojho partnera do svojho bozku, potriasť si ruky nad svojim telom alebo len zavesiť peklo. Skúste super flexibilnú hračku, aby ste vy a vášmu partnerovi poskytli akúkoľvek kombináciu simultánneho klitovania a / alebo internej stimulácie. Ak ste s penis-haver, dať jeden koniec na klitoris a druhý tlačil na jeho frenulum alebo na prostate.

4

Riaditeľské miesto

Vložte hračku, choďte na palubu a odovzdajte partnerovi ovládače. Môžete ovládať, ako rýchlo a hlboko stláčate, kontrolujú, koľko šťavy dostanete (môžu ovládať vibrácie z ich iPhone). Budú krutí alebo milí? Musíš sa zistiť len pre seba. Bonus: je to tiež skvelý spôsob, ako urobiť fajčenie zábavnejšie pre vás – môžete dokonca premeniť na „kto dostane druhú osobu k orgazmu ako prvý, vyhráva“, ak obaja máte konkurenčnú stránku.