Čas na detoxi s týmito najlepšími tipmi celebrít …

Práve teraz sa väčšina z nás cíti, akoby sme chceli detoxizovať tak trochu – či už sme len znížili kalóriu, prestali piť alkohol alebo začali cvičiť, Nový rok je čas na zmenu!

A kto nám lepšie naučí niečo alebo príliš o to, ako zostať vyvážený ako A-list! Objavili sme niektoré z najlepších tajomstiev detoxikácie v Hollywoode, takže aj vy môžete získať žiarivú pokožku, ploché brucho a lesklé vlasy bez toho, aby ste museli stráviť šťastie! Elle Macpherson je vlastný doplnok prášku z alkalizujúcich zelených zeleniny vhodne pomenovaný Super Elixir WelleCo,

Pokiaľ ide o dobré vyhliadky na udalosti alebo na červený koberec, celebrity sa často musia dostať do tvaru rýchlo a január je taký veľký čas na udeľovanie ocenení – musia po Vianociach konať veľmi rýchlo! Zvlášť, ak sa už viac ako oni oddávali! Navyše kamera na červenom koberci nikdy nevidí – to, čo vidíte, je to, čo dostanete, aby sa A-list dostal do tvaru, aby vyzerali dobre pred paparazzi!

Od Kate Hudsonovej až po Anny Frielovú a Beyoncé, toto sú tie tajomstvá detoxikačných celebrít, ktoré budeme krájať tento nový rok, aby sme mohli aj vy vyzerať a cítiť sa dobre!
Elle Macpherson
1/8
Elle Macpherson

Elle je závislý na svojom vlastnom doplnku Super Elixir firmy Welleco, 36 libier, je to alkalizujúci zelený prášok vyrobený z vitamínov, minerálov a pro biotiku, to všetko zatiaľ čo je bez syntézy a nasties! Beauty Writer Annie Vischer je obrovský fanúšik.

Jennifer Aniston
2/8
Jennifer Aniston

Jen prisahá detoxikačným smoothie, aby jej pokožku a vlasy zvýšila. Vyrobené z červenej repy, uhoriek, špenátu, cesnaku, mrkvy, zeleru a kapusty, špeciálna zmes Jen povedie k zníženiu zadržiavania vody a vyčistí vašu krv toxínov. Prejdite nám mixér!

Miranda Kerr
3/8
Miranda Kerr

Chlorella doplnky sú v súčasnosti veľkou výživovou správou a Miranda je veľký fanúšik! Povedala: „Aby som udržal moju pokožku pod kontrolou, vždy som jesol veľa zelených plodov a prijímam doplnky chlorelly a pili veľa vody.“

Kate Hudson
4/8
Kate Hudson

To nie je pre tých, ktorí majú jemnú paletu! Kate Hudson prisahá ocelovým jablčným octom, aby očistil jej telo. Skúste lyžicu pred spaním každú noc na týždeň pre rýchly a ľahký detox.

Jennifer Lawrence
5/8
Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence používa Epsom Salts, aby jej telo posilnila pred udalosťami s červeným kobercom. Soli sú skvelé na odbúravanie a vyhladenie vašej siluety.