Flísová mikina – prečo ju musíte mať túto zimu?

Všimli ste si to? Flísová sezóna je už dávno zahájená! Tento hrejivý materiál sa teší čoraz väčšej obľube a aj módni dizajnéri sa rozhodli v poslednej dobe kreatívnym spôsobom využiť obrovský potenciál flísovej bundy. Poriadne sa pohrali s jej vzhľadom, aby z nej vytvorili praktický a vzhľadný kúsok vhodný do šatníka každej modernej ženy. Už to viac nie je iba neveľmi príťažlivé oblečenie určené výlučne na turistiku alebo kempovanie, ale podarilo sa im povzniesť dámsku flísovú bundu na skutočne trendový kúsok, ktorý by vám nemal chýbať!

Čaro detailov

Vylepšené verzie outdoorových flísových mikín často zdobia detaily, ktoré už na prvý pohľad upútajú pozornosť. Spomeňme napríklad kontrastné zipsy, milé nášivky alebo bloky farieb navzájom vytvárajúcich zaujímavý celok.

Nie je to iba vylepšený dizajn, akým sa môžu hrdo pýšiť, ale aj z hľadiska materiálov nastal výrazný posun k lepšiemu a huňaté flísové mikiny sa razom stali príjemné, mäkkučké a zároveň i veľmi štýlovo pôsobiace súčasti odevu. Už to len tak nejde, nezamilovať si ich, najmä v tomto období.

Ako by mala flísová mikina sedieť?

Ešte predtým, ako sa vydáte na pátranie po vašej dokonalej flísovej spoločníčke do nečasu, si pripomeňme, ako spoznáte, že vám správne sedí. Aby flísová mikina dobre udržiavala teplo, mala by byť dostatočne priliehavá na vašu spodnú vrstvu oblečenia, no mala by vám bez problémov umožňovať pohodlný pohyb. Priúzky strih vás bude obmedzovať a vyhŕňať sa pri každej činnosti, ale rovnako aj privoľný strih sa vám môže vyťahovať hore a nebudete sa cítiť príjemne.

Flísová mikina je skvelým pomocníkom pri vrstvení pod nepremokavú a vetru odolnú bundu v chladnom počasí, najmä v prípade, že vám sedí ako uliata.

Vykúzlite si pohodlné a štýlové outfity!

Flísová mikina je synonymom pohodlia a príjemnej mäkkosti, do ktorej sa každá z nás rada zakuklí. Nemusí vás zahrievať iba vo voľnom čase, na chate počas zimnej dovolenky alebo pri športových aktivitách, môžete s ňou čarovať aj na ďalšie príležitosti a vymyslieť rôzne pestro ladené outfity rozmanitých štýlov. Napríklad aj do mesta na stretnutie s priateľmi.

Viete o tom, že flísová mikina pohotovo nahradí kabát alebo bundu, pokiaľ von nevyčíňa prudký vetrisko a dážď? Smelo si ju oblečte na šaty určené do chladnejšieho počasia, doplňte ju obľúbenými čižmami, kabelkou a šik outfit je hotový. Najlepšie to funguje, ak je mikina neutrálnej farby, ako univerzálna čierna či hnedá, no ak máte odvahu experimentovať, pokojne vyskúšajte i bielu alebo krémovú.

Správne miesto na nákupy

Dostali ste chuť obliecť si teplučkú flísovú mikinu, ktorá na vás bude vyzerať výborne? Máme pre vás tip:

Internetový obchod Bolf je plný krásnych dámskych mikín, ktoré vás počas tejto zimy nenechajú mrznúť. Za veľmi priaznivé ceny si môžete dopriať kvalitné a krásne flísové mikiny a vychutnať si rozmanité aktivity v prírode bez toho, aby ste sa triasli od chladu. Vyberte si tú svoju ešte dnes a určite svoj nákup neoľutujete.