Masívne postele sú skvelé

Masívne postele zútulnia váš domov. Masívne postele sú dostupné v širokej škále štýlov, farieb a veľkostí. Môžete ich preto prispôsobiť interiéru akejkoľvek spálne, od tradičného štýlu po moderné spálne.

Postele z masívu ponúkajú viacero výhod

Masívne drevo ponúka originálnu štruktúru dreva, ktorá je nenapodobiteľná. Povrchová úprava vám ponúka možnosť vytvoriť dokonalý vzhľad podľa vašej predstavy.

Drevo je prírodný a ekologický materiál. Masív ponúka elegantný a nadčasový pôvab. Masívne postele sú hit, ktorý nikdy nevyjde z módy.

Postele z masívu sa ľahko udržiavajú a čistia. Drevo stačí občas

Masív je robustný a stabilný a vydrží oveľa dlhšie, aké postele z iného materiálu. Ak hľadáte postele, ktorý vás bude sprevádzať v nasledujúcich rokoch, postele z masívu sú určené vám.

Jednoposteľ z masívu

Jednolôžko Tereza 80×200

Posteľ Tereza je výborná voľba pre zariadenie spálnedetskej, alebo študentskej izby.  Posteľ je vyrábaná ručne z masívneho borovicového dreva. Pri výrobe je kladený dôraz na kvalitu a precíznosť vyhotovenia.

Manželské postele z masívu

Manželská posteľ Tereza 160×200

Posteľ Tereza je výborná voľba pre zariadenie spálne.  Posteľ je vyrábaná ručne z masívneho borovicového dreva. Pri výrobe je kladený dôraz na kvalitu a precíznosť vyhotovenia.

Dodatočné pohodlie

Pre tých, čo hľadajú mimoriadne pohodlie, sú postele z masívu ideálna voľba. Tieto postele pomáhajú správne podporovať chrbát. Drevo vytvára priaznivú mikroklímu a vyžaruje prirodzené teplo.