Mesačný horoskop júl 2019

Horoskop na Júl 2019 Baran

Potrebujete skutočný program čo najskôr. Vaša energia sa násobí desaťnásobne, ste vybuchujúci granát! Našťastie vám zabalenie tašiek vám nejaký čas zaberie, takže iní majú niekoľko hodín na odpočinok predtým, než sú vtiahnutí do vášho víru.

V skutočnosti nezostanete v pokoji; dať nejaký poriadok vo vašich záležitostiach, mačka by nebola schopná nájsť svoje vlastné mačiatka v takom rozpake! Ak zabudnete na niekoho za sebou, v snahe dať pedál na kov, neváhajte sa vrátiť. Saturn ťa tlačí do tvej pevnosti, nechceš sa nič vzdať, ale funguje to tak ako tak. Môžete sa spoľahnúť na neslušnú šancu zhromaždiť sebemenší hlas, na vaše veľké príčiny.

Láska vo všeobecnosti:
Stretne sa vášeň, láska a erotika. Môžete dokonca vzbudiť určitú žiarlivosť, keď prechádzate ako dokonalá láska; okrem toho, že to nie je vaša osoba, ktorá priťahuje závistivé pohľady. Ste nadmerný a môže to niektorých ľudí rozrušiť; nech je to akokoľvek, vyžarujete. Dajte slnečné okuliare chudobným stvoreniam, ktoré vás vidia a sú slepé!

Vo vzťahu:
Až do 18 rokov dokonale pochopíte, že sa len potrebujete. V druhej polovici mesiaca by sa rodina mohla pokúsiť zapojiť, aby sa o tom nerozprávala. Váš milostný život zostáva v centre vašich obáv, nič naozaj nebude úspešné, aby ste zmenili svoju myseľ. Celkovo sa nemusíte starať o zvyšok!

single:
Nebuďte prekvapení, ak stretnete veľkú lásku! Dobrodružstvo nebude chýbať soľ, možno budete dokonca môcť ochutnať na chvíľu. Komplimenty zahrejú vaše srdce, viete, že sa vám to páči.

Horoskop pre Júl 2019 Blíženci


Nepripúšťate, že ste sa naučili lekciu a odmietate sa stratiť v nerozlučných záležitostiach. Ale nikto nie je prorok vo svojej vlastnej krajine, čo je dôvod, prečo počúvate len svoju dobrú vôľu. Tým, že odmietnete vzdať sa slepej uličke, získate viac ako svoju vlastnú úctu.

Trochu sentimentálny na začiatku mesiaca sa zbavíte svojich povinností, aby ste lepšie ocenili sladkosť vášho domova alebo vášho tajného útočiska. Váš katalyzátor je … všetko, čo vás inšpiruje. Ovládate svoj nadbytok netrpezlivosti, ale nie vaše výkyvy náklonnosti.

Láska vo všeobecnosti:
Venuša vo vašom znamení, na samom začiatku mesiaca, robí chcete oznámiť svoje pocity alebo vyhlásiť svoju vášeň. Využite toto veľmi komunikačné prostredie, aby ste sa vyjadrili a vymieňali si zaujímavé nápady. Počas niekoľkých týždňov je to váš domov, ktorý bude vyžadovať vašu pozornosť.

Vo vzťahu:
Vaša nedávna láska má všetku šancu na rozvoj a rast. Stav vecí prispieva k krásnym projektom, ktoré vás čo najviac motivujú. Ste na rovnakej vlnovej dĺžke, z toho profitujete, takže nikdy nechcete odísť.

single:
Ste chytení v dospievajúcej láske alebo nostalgických myšlienkach. Ste konfrontovaní so znovuzjednotením alebo si nájdete silu v miestach, ktoré vás označili. Našťastie, že sa mýli oči nie je váš štýl, odídete od tohto krajšieho k novým dobytiam.


Horoskop na Júl 2019 Lev


Ste na dobytie sveta, v skutočnosti takmer o trochu viac. Pozoruhodná sila je vaše hlavné aktívum, čo vám umožňuje ovládnuť váš predmet. Viete, ako sa dostať zo všetkých situácií, pokiaľ je to potrebné. V skutočnosti sa správate tak rýchlo, ako si myslíte, pokiaľ to nie je naopak? Pravda laná chodec, vyhráte na všetkých úrovniach a na všetkých frontoch.

Na piatej a šiestej budete svietiť so všetkou svojou silou, 12. a 13. dosiahnete svoje vrcholy.

Láska vo všeobecnosti:
Myšlienka vziať si čas alebo riadiť svoje záležitosti ani neprekročí vašu myseľ. Je to tým, že sa pohybujete z jedného bodu do druhého, kde nájdete svoje lásky. Bez ohľadu na to čo sa stane. Ste odhodlaní dosiahnuť svoj cieľ, bez čohokoľvek, dostať sa do cesty.

Vo vzťahu:
Spotrebujete oheň a plamene bez nutnosti uhasiť. Iba spojenie Venuše / Ortuť v rakovine upokojuje vašu intenzitu na konci mesiaca, čím prináša romantizmus. Potom sa tešíte v pokoji, pohodliu žiť jeden druhého a vidieť oko do očí.

single:
Trochu zvláštne stretnutie prebudí vaše zmysly a vašu zvedavosť. To nie je úplne to, čo ste očakávali, ale vy sa rozhodnete, že hra stojí za námahu. Dobytie nie je jednoduché, ale nič vás neodradí, máte energiu na predaj!

Horoskop na Júl 2019 Váhy


Nemôžete byť sudcom ani porotou. To je dôvod, prečo nechcete vôbec nič. Zaviedli ste skutočné stratégie, ktoré sú všetko o potrebe vedieť, čo sa deje, zatiaľ čo zostávajú oddelené.Zvažujúc o konfigurácii, vaše kúzlo je všade okolo vás, ale zostanete skrytí za vašimi slnečnými okuliarmi. V skutočnosti ste podozriví z vystúpení a ste príliš múdri, aby ste to ukázali komukoľvek.

Ale vaša krásna, spoločenská povaha preberá, zistíte svoju bezohľadnosť. Okolo 9. budete mať motivačné stretnutie.

Láska vo všeobecnosti:
Je múdre, aby sme sa príliš nehrali s emóciami svojich potenciálnych milencov. Mohlo by to byť v jednom okamihu alebo v inom zložitom poradí. Ak vám začiatok mesiaca dáva zelenú na prilákanie davu, na konci mesiaca vás vyzve, aby ste sa vrátili do svojej domácnosti.

Vo vzťahu:
Vy sa ocitnete vo svojom tajnom priestore. Vaša vzájomná príťažlivosť sa aj naďalej potvrdzuje. Vždy ste v dobrej nálade. V posledných dňoch mesiaca prijať novú metódu komunikácie; pomôže vám vyriešiť akýkoľvek konflikt.

single:
Niekto sa zdá, že má všetky potrebné vlastnosti, aby vás potešil. Efektívne budete padať pre nich rýchlejšie, ako môžu povedať kúzlo, to nie je prekvapujúce. Napriek tomu si zachovávate istú opatrnosť, vaše ochranné inštinkty vás tlačia, aby ste čakali a nechali to prísť k vám.


Horoskop na Júl 2019 pre Strelec


Prítomnosť Jupitera v Strelcovi sa vás týka predovšetkým a predovšetkým. Môžete cítiť šťastie na dosah ruky, bez toho, aby ste vedeli, v akej forme sa bude prezentovať. V skutočnosti sa prejavuje vo všetkých oblastiach; ak budete mať chladnú hlavu, nebudete sklamaní. Mars vytvára túžbu urobiť pozoruhodné dobytie; dáte sa na to dôkladne.

Prečo nie? V každom prípade, veci prichádzajú v správny čas, je to dokonalá harmónia. Krásne mrknutie hviezd, ktoré v tomto expanzívnom období, je obzvlášť výhodné pre vás. Využite energiu, ktorú budete cítiť na 13. mieste.

Láska vo všeobecnosti:
Konečne sa navzájom prijímate za to, kto ste vrátane svojich obmedzení a rozdielov. Prestaňte naháňať mesiac alebo behať po obrazoch, ktoré vám nevyhovovali. Spánok v Kozorožcovi, vám poskytne potrebné ťahanie späť, takže nemusíte overindulge.The dokonalú rovnováhu na vás čaká. Je to dobrá návratnosť investícií.

Vo vzťahu:
Váš kontext je vhodný na komunikáciu, či už verbálnu alebo jemnejšiu a jemnejšiu. Oheň prebýva vo vás, ale naučíte sa ovládať túto vášeň, aby ste mohli vstúpiť hlbšie do vzťahu. Leto je vaše a stačí, ak využijete tento krásny príbeh, ktorý sa vyvíja správnym smerom.

single:
Nechajte sa ísť, môžete byť unesený, jednoducho, bez toho, aby ste sa snažili predpovedať ďalšie kroky. Neptún odstráni všetky ilúzie, ale budete mať pozitívny výhľad, s vedomím, kde podniknúť ďalší krok. Okrem toho vás nikto nebude môcť donútiť prijať to, čo nechcete.

Horoskop na Júl 2019 Vodnár


Podnebie vám naozaj nevyhovuje. Buď sa nemôžete dostať zo svojich povinností, alebo tam sú nejaké prekážky v práci. Stačí však, aby sa veci vrátili do normálu. V skutočnosti nevidíte dôvod, prečo by ste mali byť zapojení: slovami alebo v akcii. Dávate prednosť čakať a vidieť. Toto je hlas múdrosti alebo nutkanie dokázať, že ste mali pravdu.

Vitajte dávať pomocnú ruku, vaše akademické kvality budú veľmi uznávané a váš zmysel pre humor bude dvojnásobne oslavovaný.

Láska vo všeobecnosti:
Hľadáte v spätnom zrkadle, nie je to naozaj váš štýl, ale musíte zhodnotiť minulosť. Takže je celkom prirodzené, že si vymieňate svoje spomienky. Nie je potrebné sa cítiť žiarlivý, váš partner mal život pred vami, kde je problém? Uvedomte si, že dnes je to on, ktorého miluje.

Vo vzťahu:
Máte tendenciu prehliadať malé nepríjemnosti, ktoré vám bránia v tom, aby ste sa hlboko zaplietli do vášho milujúceho vzťahu. S ohľadom na to, že je všetko zabezpečené, môžete mať hrubé prebudenie a čeliť nespokojnej sprche, ktorá si nakoniec zaslúži. Postarajte sa o svojho partnera, udržujte komunikáciu a ukážte, že rast vášho vzťahu vás aj naďalej zaujíma!

single:
Doprajte si radosť z užívania si samoty. Ak ste na dovolenke, jediným plánom, ktorý sledujete, je ten, ktorý ste usporiadali veľmi podrobne. Užite si dlhé večery pretvorením sveta alebo jednoducho príjemným časom.

Horoskop na Júl 2019 Býk


Je to veľký vietor alebo len malý vánok na vašu existenciu, ktorý vás tlačí veľmi ďaleko? Nemusíte byť úplne pripravení opustiť brehy, ale udalosť alebo stretnutie vás vyzve, aby ste sa sami pýtali. Ste ochotní byť k dispozícii a nápomocní, ale možno je čas požiadať o návrat laskavosti kvôli vám.

Nezanedbávajte sa pod zámienkou diplomacie, prinajmenšom požadujte, čo vám patrí! Každý si uvedomí svoj podiel zodpovednosti; máte právo na odpočinok. Využite Saturn v Kozorožcovi, ktorý vám umožní vyhodnotiť veci na ich skutočnú hodnotu.

Láska vo všeobecnosti:
Prvok prekvapenia sa bude počítať za niečo, ale všetky zmysly sa môžu vrátiť. V skutočnosti sú Mars a Urán spojencami, aby ste stratili hlavu. Každý prechádza láskou s ich malými sťažnosťami, ale je vám to jedno, udržujete si hybnosť.

Vo vzťahu:
Ak sa atmosféra zmení v prvých dňoch mesiaca, je to len polovica vašej chyby. V skutočnosti sú vaše vzťahy prebudené planétami v Leo. Nemusíte nevyhnutne mať umenie alebo spôsob, ako efektívne komunikovať, ale predsa máte všetko najlepšie odhodlanie, ktoré máte vo svete. Vytrvať!

single:
Trochu otrasená zo všetkých strán, budete môcť vychutnať pozitívne vedľajšie účinky sladkej Venuše, ktorá sa pohybuje do znamenia priateľstva. Na 25. až 26. hodine radšej upokojujete teplo leta, ktoré začalo zahrievať vašu náladu a pocity. Uvidíte status quo a zaslúžený odpočinok.

Horoskop pre Júl 2019 pre Rak


Váš stav komplikuje váš život, ste nad hlavou, ale nebudete o tom hovoriť. Dovolenky pre tých, ktorí ich berú, budú viac než vítané; ale budete mať pocit, že nič nerobí podľa plánu. Relax; Saturn vám prestávky budete musieť obísť. Jediné, čo musíte urobiť, je vyjadriť svoj nesúhlas a všetko sa vráti do normálu.

Neváhajte a nechajte správnu osobu vedieť, že ste videli veci inak. Je to dôležitý krok vpred. 30. a 31. vám ponúkajú sen.

Láska vo všeobecnosti:
Je pre teba ťažké stráviť silné emócie, alebo sa rozčuľovať. Nech je to čokoľvek, máte problémy s vyjadrením seba samého, a to vytvára určité prechodné komplikácie, s ktorými sa môžete stretnúť s jemným zubným hrebeňom. Nakoniec, keď sa rozhodnete oznámiť svoje pravé farby, vaša dobrá nálada stúpa.

Vo vzťahu:
Ortuť v Leo otvára dvere vašim milujúcim impulzom, ale zostávate vo svojich obavách. Opäť dôverujte sebe, nebudete tak zraniteľní, ak urobíte prvý krok, zažijete nejaké jedinečné okamihy. Stávka na prvok prekvapenia, aby sa pozornosť milovaného milovala.

single:
Prečo sa cítite frustrovaní, keď máte všetky karty v ruke? Uvedením objednávky späť do vašich myšlienok si uvedomíte, že niekto, kto je blízko vás, vás zaujíma. Skontrolujte si sociálne siete, niekto sa snaží dostať vašu pozornosť.


Horoskop na Júl 2019 Panna


Máte celé leto, aby ste to urobili, ale pre vás to nevyzerá dosť dlho. Ste si však vedomí toho, že je čas rozhodnúť sa, ale táto misia sa môže ukázať ako nemožná. Napriek tomu na 7. a 8. si vyberiete svoj tábor, vyhnete sa bolestiam hlavy a prestanete byť všade. Bohužiaľ, výsledky nespĺňajú vaše očakávania, takže sa rozhodnete kopať do vysokej rýchlosti.

Niekto vám dá dôležité informácie, necháte to ticho. To vám umožňuje optimalizovať úlohu, ktorú musíte hrať počas niektorých konverzácií.

Láska vo všeobecnosti:
Niektoré nedorozumenia by vás mohli dostať do zlej nálady. Nechápete všetky reakcie, ktoré ste provokovali, musíte to urobiť správne. Našťastie ste podporovaný kombináciou Saturn / Pluto v Capricorn, prináša vám jemnosť a prehľadnosť. Ste vpred.

Vo vzťahu:
Vzdialenosť, ktorú cítite vo vašom vzťahu, je spôsobená len vlastnými pochybnosťami. Prestaňte ukladať zbytočné obmedzenia, pravidlá hry sú oveľa jednoduchšie ako to. Niektoré dobré prekvapenia vás vyzvú počas celého mesiaca. Na 15. sa budete cítiť bližšie k jednému a druhému.

single:
Vnímate alebo si predstavujete ideálnu lásku. Možno sa to nezdá byť neprístupné? Napriek tomu sa od nej odvrátite, neodvažujete sa ukázať. To vytvára ambivalenciu, takže by ste mohli bez varovania prejsť z lásky k ľahostajnosti.

Horoskop pre Júl 2019 Škorpión


Niekto by sa mohol pokúsiť vyhodiť kľúč do vašich zariadení. Možno viac z nešikovnosti alebo prílišnej vášne ako z vôle ublížiť vám? Napriek tomu zostávate pragmatickí a vidíte jasnú stránku vecí. Čoskoro uvidíte plody svojej dobrej vôle: obmedzenia padnú ako mágia a budete rýchlo znovu získať kontrolu nad situáciou.

Mesiac v júli vás neustále zaneprázdňuje, doma, alebo keď vonku nezastavíte príchody a odchody. Vaša popularita je na vrchole. Na 18. a 19. je zbytočné krčiť sa.

Láska vo všeobecnosti:
Nebojte sa nevyhnutných volieb; sú úplne relevantné a pozitívne. Váš stav je vhodný pre brilanciu, teraz presne viete, čo chcete, a ste schopní ju získať. Otvoríte sa ostatným. To vám umožní vychutnať si svoju pravú prirodzenosť, so všetkými jej bohatstvom a úprimnosťou.

Vo vzťahu:
Váš vzťah rastie silnejšie, konflikty ľahko, vytvoríte jednotnú frontu proti všetkému. Viete, ako priniesť malé veci, ktoré tvoria značku pevného páru. Láska, jemnosť a intímne chvíle: dokonalý milostný kokteil sa vám prinesie na stôl, stačí ho vypiť.

single:
Oslobodite sa od toho, čo vás vážilo, ste v plnom kvete! Znovu objavíte priateľov a známych, ktorí vám vkĺzli do mysle. Oslava sa vám hodí ako rukavica; si vychutnáte svoju nezávislosť a vdýchnete život! Stručne povedané, život je dobrý; oceníte ho za jeho skutočnú hodnotu.

Horoskop pre Júl 2019 Kozorožec


Vo vašom znamení sa nachádzajú dôležité planéty; nakoniec to nie je také zlé. Mali ste veľké nutkanie, aby ste sa vyjadrili, ale to je všetko. Výsluch, ktorý sa začal už niekoľko mesiacov, sa pomaly začína spracúvať. Je to skutočné zjemnenie, ktoré zdobí intenzitu vášho každodenného života.

Prečo si nedáte viac času, než sa rozhodnete sami? Znamenie Uranu je váš priateľ, ktorý vám ponúka skutočné príležitosti na obnovenie efektívneho, konštruktívneho a živého projektu, ktorý zodpovedá vašim želaniam.

Láska vo všeobecnosti:
Na konci mesiaca sa ocitnete trochu ďaleko od sentimentálnych myšlienok. Máte iné ryby na smaženie, prečo dávate prednosť tomu, aby ste si udržali odstup. Chápete však, že je správny okamih, aby ste sa nechali skrotiť. Vaša veľká citlivosť voči ľuďom a vášmu prostrediu vám dáva správny postoj. Viete, ako povedať, čo cítite, bez rozprávania.

Vo vzťahu:
Svoje priateľstvá a sociálne kruhy ste viac naladení ako partnerovi. Je to preto, že váš vzťah s vaším milencom je na správnej ceste a nevyžaduje žiadne osobitné úsilie. Zamyslite sa nad tým, aby ste udržali živú iskru, nezabudnite na svoju lásku za predpokladu, že všetko ide dobre, pretože nikdy neublíži udržiavať vzťahy, ktoré sú pre vás najpodstatnejšie, najmä v očakávaní daždivého dňa.

single:
Využite prvé dni v júli, sú najsľubnejšie. Spravodlivosť vo vašom postoji, bez ohľadu na okolnosti, vám umožní dostať svoj bod priamo z prvého stretnutia. Keď vás niekto stretne, zabudne na všetkých ostatných. Musíte len veriť, že je to pravda.


Horoskop na Júl 2019 RybyToto obdobie je ideálne pre predpovedanie krásnych útekov alebo krásnych stretnutí. Niekde ste šťastní, že šťastie berie veci do rúk. Dobre viete, ako sa spoľahnúť na rozhodnutie osudu, že vás nič prekvapí. Ak zanecháte svoje starosti stranou, budete vnímať čarovnú lampu.

Možnosť naplniť vaše priania prichádza k životu a vaša cesta, ktorá leží pred vašimi očami, nie je zázrakom. Niečo, okrem intuície, vás vedie. Môžete skočiť pre radosť! Koniec mesiaca je ideálny, ak chcete rozvíjať svoju rodinu.

Láska vo všeobecnosti:
Udalosti vás strčia, nie že si sťažujete, ale sotva máte čas dýchať. Vaša situácia sa hodí do atmosféry, ktorá vám umožní hrať v niekoľkých arénach; všetko s jemnosťou. V skutočnosti je milostný príbeh potvrdený, či už končí alebo začína, zvládnete situáciu dokonale. Na 17. a 18. mieste hovorí vaše srdce za vás.

Vo vzťahu:
Dve srdcia pre rovnaké životné ciele. Tak sa cítite. Budete sa znova a znova vylievať, raz nie je zvykom. Užite si krásne aspekty Venuše, ktorá vám dáva vašu iskru. Tvoje gestá sú ponuky, vaše slová sú ukľudňujúce. Vytvárate pokoj.

single:
Tajomný a detinský šarm, ktorý rozdávate, nikomu ľahostajný. V lete sa vám darí tak dobre, že sa cítite okamžite na dovolenke. Vaša exotika preberá, že chcete ísť veľmi ďaleko.