Spojenie jogy a matcha čaju je úžasné

Joga a matcha čaj sú v harmonickom spojení. Možno to na prvý pohľad nie je zrejmé, avšak spojenie jogy a matcha čaju je skutočne silné.

Cvičenie jogy ako aj pravidelne pitie matcha čaju sú prínosné pre váš mozog a teplo. V mnohých krajinách je pitie čaju pred cvičením jogy úplne samozrejme. Joga si vyžaduje kľud a sústredenie a práve matcha čaj ponúka tieto benefity.

Joga je jednou z ušľachtilejších foriem cvičenia, ktorá zahŕňa holistický program kombinujúci posilnenie duševnej odolnosti s duchovným učením a fyzickým cvičením vo forme pózovania. V uponáhľanej dobe čoraz viac ľudí pravidelne cvičí jógu. Práve harmónia a kľud je to, čo ľudia vyhľadávajú.

Ako teda môže Matcha podporiť vaše cvičenie jogy?

Zbavte sa stresu

Joga podporuje relaxáciu, a tým zmierňuje záťaž, ktorú úzkosť a stres kladú na našu myseľ a telo. Jedným z kľúčových hormónov zodpovedných za stres je kortizol. Čaj matcha je bohatý na theanín, ktorý pomáha znižovať stres. Theanín stimuluje nervový systém a zlepšuje koncentráciu.

Detox a čistenie tela

Cvičenie jogy účinne pomáha pri detoxe. Aby ste umocnili tento účinok je matcha skutočný zázrak. Cvičením sa vylučujú toxíny a antioxidačné účinky matcha čaju chránia pečeň a znižujú hladinu cholesterolu.

Zdravie je dôležité

Myslite na svoje fyzické a duševné zdravie. Kombinácia jogy a pitia matcha čaju preukázateľne pomáha chrániť a posilňovať váš organizmus. Pre zdravie stačí len tak málo!